Obmedzenie v doprave na ulici SNP – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/  Na ulici SNP je v súčasnosti z časti blokovaná premávka a to policajným autom a dvomi osobnými motorovými vozidlami nakoľko tam pravdepodobne došlo k dopravnej nehode.

Táto ulica patrí medzi najužšie v meste, no zároveň s veľmi vysokou frekvenciou premávky. Momentálne je premávka obmedzená aj prekážkou nachádzajúcou sa v strede cesty, ktorá je označená výrazným prenosným dopravným značením.

V uvedenom úseku jazdite opatrne.

Za aktuálnu informáciu ďakujeme čitateľovi nášho média.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Trnava:

Polícia riešila dopravnú nehodu na mieste. Vodička na aute BMW nedodržala bezpečnú vzdialenosť medzi vozidlami a narazila do auta pre ňou. Vodič na aute Fiat Stilo si predbežne vyčíslil škodu na 1500 eur a škoda na BMW bola odhadnutá na 7500 eur.

Policajti na mieste alkohol nezistili a žene za priestupok v doprave uložili na blokovú pokutu v zmysle zákona.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Táto ulica čistá katastrofa. Bojíš sa aj po chodníku. Už dávno mali vylúčiť z tohto úseku nákladnú dopravu. Nerozumiem prečo musia kamióny cez tento úsek. V minulosti bola myšlienka o nápravu dopravy v centre mesta ale tam to aj skončilo. Cesta pri malom parku detto. Komenskeho ulica pri škole to je kapitola sama o sebe.
  Ale je to aj o ľuďoch….

 2. Navrhy ako odbremenit mesto (aj konkretne tuto ulicu) od nakladnej dopravy (a vseobecne od dopravy) bol pri rieseni uzemneho planu. To bola jedna z prvych veci (myslim UP), ktore sa za sucasneho rpimatora riesili.

  Zial, zvitalili zaujmy ludi ponukajucich pozemky na vystavbu a prave tym zrovna nevyhovoval navrh viest dopravu mimo mesto. Bolo viac veci, ktore boli pretlacene podla mna nie vo verejnom zaujme.

  Obcania sa musia angazovat vtedy, ked sa rozdavaju karty. Ked je hra prehrata, su prebudeni ludia sice zabavni, no pre riesenie veci uplne bezpredmetne.

 3. ideálne by bolo napojiť na R1 poza Čepeň,ponad železnice do Leopoldova a na Trnavu a vyústiť pred odbočkou z R1 do Serede.
  A cez mesto nepôjde ani jeden kamión…

 4. Úplný suhlas pán Majko. Ale aby neboli pretláčané záujmy skupín a jednotlivcov na to mame poslancov, primátora a stavebný urad ktorý ma konať vo verejnom zaujme…
  Len realita je úplne opačná, zmeny a doplnky UP na každom zastupiteľstve pre spriaznené “firmičky” a jednotlivcov.
  Územný plán v meste Sereď trhací kalendár bez koncepcie a dlhodobej vízie pre budúce generácie . A všetko v “súlade” so stavebným zákonom.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články