Sumčiarske preteky Šintava Váh 2021. Memoriál Miloslava Hracha a Milana Šuhaja (Meliho)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V týchto chvíľach začína pri Lodenici v Šintave pre fanúšikov rybárčenia akcia s názvom “Sumčiarske preteky Šintava 2021”.

Preteky sú organizované na počesť dvoch pánov, ktorí boli rybármi srdcom aj dušou. Určite mnohí z vás poznali Miloslava Hracha a Milana “Meliho” Šuhaya. Táto akcia bude venovaná im ako spomienka na nich.

Zámerom je stráviť príjemný víkend pri vode, popritom si čo to zachytať a samozrejme aj možnosť výhry vecných cien, ktoré potešia nejedno rybárske srdce.

Nápad usporiadať akciu tohto typu vznikol v hlavách dvoch dlhoročných priateľov, obchodných partnerov a zároveň rybárov Miloša Hracha a Ondreja Šuhaya.

Nakoľko na usporiadanie takejto akcie nestačí len dobrý nápad a vízia ale sú potrebné aj určité finančné prostriedky, obaja sa rozhodli prispieť do tejto akcie nie len svojim časom ale aj prostriedkami, ktoré budú využité na realizáciu tejto akcie.

 

Tímy, ktoré sa zúčastnia pretekov:

 

Predátor Team Sereď
NASA Team
TECTUM Siluro
Oklaj Team
Fishon Team
Team Zelený blesk
Team Black Cat Šintava
Bob&Bobek-team
MiMasu cat
Siluro Veteran team
MOKACARP team

 

Každý zúčastnený rybár dostane tričko ako spomienku na túto akciu.
zdroj: Fb
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Odrazu tu na Hracha Toraca a spol niesu komentare. Dufam ze Hracho co podal trestne oznamenie tak to sem Majko pekne vycapí pachatela tych komentov nech vsetci vedia

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články