Od pondelka 27.9. bude väčšina okresov červená alebo bordová

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ÚVZ SR |MM|  Epidemická situácia na Slovensku sa aj naďalej rýchlo zhoršuje, od budúceho týždňa budeme mať 1 okres v zelenej farbe, 35 okresov v oranžovej farbe, 39 okresov v červenej farbe a 5 okresov v bordovej farbe v rámci Covid automatu.

Aktuálne máme 888 nových PCR potvrdených prípadov denne (priemer za posledný týždeň). Hospitalizovaných pacientov s ochorením Covid-19 je 249.

Aktuálne platné opatrenia pre váš okres si môžete pozrieť v aplikácii:
https://automat.gov.sk/
Očkovanie bez registrácie prebieha na týchto miestach:
https://www.health.gov.sk/?Ockovanie-bez-registracie

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Dalo sa to čakať,desťtisice ľudí na stretnutiach s pápežom,natlačení vedľa seba,ako sardinky a potom to porozvlákali po celom Slovensku..

  2. Keby si netrepal sprostosti, pravým dôvodom sú svadby, oslavy, zábavy, proste interiér. Kapišto?

  3. veru veru papez neni na vine ale ludia nenosia ruska chodily po dovolenkach tak co chcete ludia nezodpovedni

  4. Miloš ty si tým „očkovaním“ doslova posadnutý ! Som hrozne rád ako sa začína ukazovať že to vaše opichanie stojí za hovno…

  5. Očkovanosť hrá tiež rolu, ale v lete bolo očkovaných ešte menej a infikovaných toľko nebolo. Čiže počasie. Je to respiračné ochorenie a toto postupne chladnejšie počasie tomu nahráva.

  6. Anonym 22.septembra 2021,19:21 sprostosti trepeš akurát ty,doteraz neboli žiadne svadby,oslavy,zábavy? A k počasiu,ešte nie je žiadne sychravé počasie,čiže zatiaľ počasie nie je na vine..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články