V Šípkovom policajti včera zažili scifi. Pred ich očami si išiel vodič upiť z vodky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajt ho vyzval, aby sa podrobil policajnej kontrole.
Už prvotný kontakt, keď stiahol okienko vodiča, naznačoval, že si vodič minimálne pred jazdou alebo počas nej, niečoho upil.

NAMIESTO DOKLADOV TASIL VODKU

55 ročný muž vôbec nereagoval na slová policajta, siahol v aute do spolujazdcovej skrinky a počas kontroly, pred očami policajta sa chcel „dotankovať“ vodkou. Policajt ho vyzval, aby to nerobil, fľašku s vodkou odložil a podrobil sa dychovej skúške na alkohol. Tá v dychu potvrdila najskôr 1,16 mg/l alkoholu v dychu. Druhá skúška bola o niečo vyššia. Krátko pred obedom mu policajný alkotest nameral hodnotu 1,27 mg/l, čo je 2,65 promile.

VODIČ CHCEL V JAZDE POKRAČOVAŤ

Policajti mu na mieste vysvetlili, že sa dopustil prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, na mieste mu zdržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali. To však muž nepochopil a stále sa dožadoval, že chce v jazde pokračovať ďalej. V jazde síce pokračoval, ale už s našou hliadkou, rovno do cely policajného zaistenia.

A TAKTO DOPADOL

V súvislosti s jeho jazdou pod vplyvom alkoholu začal poverený policajt vo veci trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Muž zostáva naďalej v cele, až do rozhodnutia súdu o jeho vine a treste. Prípad riešime v tzv. super rýchlom konaní.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Cervene? To bol dalsi pod papucou co utekal od tej svojej furie k alkoholu. Tak a Vesely vrah co nikoho vtedy nezabil. Kedy uz konecne zabije

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články