Výzva pre verejnosť na pripomienkovanie návrhu Koncepcie mesta Sereď v oblasti tepelnej energetiky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestský úrad /   Ak má obec viac ako 2.500 obyvateľov a na jej území pôsobí dodávateľ alebo odberateľ, ktorý rozpočítava množstvo dodaného tepla konečnému spotrebiteľovi, obec je povinná podľa zákona č. 657/2004 Z. z. o tepelnej energetike zabezpečiť vypracovanie koncepcie rozvoja obce v tepelnej energetike v súlade s dlhodobou koncepciou Energetickej politiky Slovenskej republiky.

 

Mesto Sereď preto vyzýva verejnosť na pripomienkovanie návrhu Koncepcie rozvoja mesta Sereď v oblasti tepelnej energetiky.

V prípade, že máte záujem zaslať podnet na doplnenie či zmenu v pripravovanej koncepcii mesta môžete tak urobiť do 04.10.2021 prostredníctvom :

 

mailu na adresu: mu@sered.sk

osobne do podateľne Mestského úradu v Seredi počas úradných hodín.

 

Návrh koncepcie je zverejnený na web stránke mesta:  https://www.sered.sk/s46_uradna-tabula/c6841_vyzva-pre-verejnost-na-pripomienkovanie-navrhu-koncepcie-mesta-sered-v-oblasti-tepelnej-energetiky

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Energetika? Tej, ktorej boli zapožičané peniaze? Vlastne vie niekto o čo a o koho sa jedná? Alebo niekto tmu rozumie? Veď doteraz sa všetko robilo za našim chrbtom, nás sa nikto na nič nepýtal. A teraz sa máme k tomu vyjadrovať?

  2. Prečo nenapíšu k čomu konkrétne sa máme vyjadriť? Či s dodávateľom tepla, alebo cenou,alebo vyučtovaním…? Naozaj nevieme k čomu sa máme vyjadriť. Nie sme jasnovidci, aby sme vedeli, čo si myslia.

  3. Jozinko nechapem preco to pises jak dement. Preco to nenapíšeš jasne a strucne.
    Je to vrt ktory niekto cudzí vyuziva a obyvatelia mesta ho splacaju a este aj niekomu cudziemu platia za teplo.

  4. História sa opakuje. Hlasy majú už kúpené. Sú tam zabetónovaní. Je smutné, že v našom štáte prevláda korupcia na všetkých úrovňach a že sa čím viac rozrastá. Z obyčajného občana za chvíľu aj kožu oderú. Za chvíľu mu ani na suchý chlieb neostane. Už, čo, keď najväčšieho podvodníka urobili ministrom financií, ktorý plným priehrštím vyhadzuje peniaze von oknom a raketovou rýchlosťou zadlžuje štát.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -