Športové hry seniorov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Krásne septembrové počasie využili seniori z Denného centra na Jesenského ulici na zorganizovanie športových hier. Celý deň sa niesol v znamení pohybu a telesnej aktivity. Súťažné disciplíny boli prispôsobené veku a fyzickým silám seniorov napr.: hod váľkom do diaľky, hod guľou, hod granátom na cieľ, kop na bránku a hod kruhom na cieľ. Do súťaží sa zapojilo až 63 mužov a žien. Veď ako povedal vedúci centra Jozef Valábek, k zdravému starnutiu patrí pravidelný pohyb a voľnočasová aktivita.

Všetci súťažili s maximálnym nasadením. Priateľské zápolenia napokon skončili s nasledovnými výsledkami:

Hod váľkom do diaľky: 1, Mária Krivosudská 2, Helena Sojková 3, Helena Živojinová

Hod kruhom na cieľ : 1, Anna Karelová 2, Slavomír Krivosudský 3, Helena Sojková

Hod granátom na cieľ: – muži: 1, Ferdinand Benedikt 2, Jozef Valábek 3, Vladimír Chatrnúch

– ženy: 1, Ľudmila Krivosudská 2, Hilda Kušnírová 3, Anna Karelová

Vrh guľou – muži: 1, Ladislav Mosný 2, Michal Kupčík 3, Ján Cehlárik

Kop na bránku – muži: 1, Jozef Široký 2, Vladimír Chatrnúch 3, František Smolinský

– ženy: 1, Štefánia Baranovičová 2, Vierka Bodišová 3, Darina Domčeková

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články