Sereď bude aj tento rok v pohybe

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu /

Mesto Sereď v spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami  všetkých pozýva na športovo – relaxačnú akciu Sereď v pohybe, ktorá sa bude konať v sobotu 25. septembra 2021 na Námestí slobody a rôznych športoviskách.

Vopred ďakujeme ochotným združeniam, trénerom, trénerkám, ktorí sa venujú rôznym druhom športu, a predstavia nám tréningové programy, rôznorodé cvičenia, ktoré sa v našom meste tešia veľkej obľube, ako je napr. Zumba, Jumping, Joga, Cross fit, Fitness a mnoho iných. Predstavia sa aj členovia TaekwonDo Sereď svojimi vstupmi s ukážkami. Prídite si vyskúšať, ktorý štýl je stvorený pre vás!

Ako každý rok, bude podujatie určené pre celé rodiny, pre úplných amatérov a začiatočníkov v športe, aj pre tých zdatnejších športovcov. Naše animátorky sa budú venovať pri detskom ihrisku deťom rôznymi hrami a aktivitami. O 14:00 sa podujatie začne našimi lezúňmi, ktorí sa môžu prísť predviezť,  ako im ide lezenie, plazenie…voľným štýlom. Nebudú pretekať, len bude potrebné prejsť určený úsek a vybojujú si svojou snahou odmenu J.

Kompletný program s presným časom a miestom konania športových aktivít nájdete na plagáte!

Tešíme sa už teraz na všetkých začínajúcich aj pokročilých športovcov!

 

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články