Sereď bude aj tento rok v pohybe

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu /

Mesto Sereď v spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami  všetkých pozýva na športovo – relaxačnú akciu Sereď v pohybe, ktorá sa bude konať v sobotu 25. septembra 2021 na Námestí slobody a rôznych športoviskách.

Vopred ďakujeme ochotným združeniam, trénerom, trénerkám, ktorí sa venujú rôznym druhom športu, a predstavia nám tréningové programy, rôznorodé cvičenia, ktoré sa v našom meste tešia veľkej obľube, ako je napr. Zumba, Jumping, Joga, Cross fit, Fitness a mnoho iných. Predstavia sa aj členovia TaekwonDo Sereď svojimi vstupmi s ukážkami. Prídite si vyskúšať, ktorý štýl je stvorený pre vás!

Ako každý rok, bude podujatie určené pre celé rodiny, pre úplných amatérov a začiatočníkov v športe, aj pre tých zdatnejších športovcov. Naše animátorky sa budú venovať pri detskom ihrisku deťom rôznymi hrami a aktivitami. O 14:00 sa podujatie začne našimi lezúňmi, ktorí sa môžu prísť predviezť,  ako im ide lezenie, plazenie…voľným štýlom. Nebudú pretekať, len bude potrebné prejsť určený úsek a vybojujú si svojou snahou odmenu J.

Kompletný program s presným časom a miestom konania športových aktivít nájdete na plagáte!

Tešíme sa už teraz na všetkých začínajúcich aj pokročilých športovcov!

 

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -