Sereď v týždenníku Život

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Je vždy zaujímavé ak o Seredi píšu celoslovenské média. Zvlášť ak berú naše mesto komplexne a nie iba z jednej oblasti. V poslednom vydaní týždenníka Život je časť venovaná práve nášmu mestu.

Redaktor Vladimír Kampf hneď na úvod spomenul nie práve najlepšiu stránku mesta. Približne 6,5 milióna ton lúženca totiž naozaj nepatrí medzi skvosty Serede, ktorými by sme sa mohli chváliť. Článok čitateľov ďalej informoval o Múzeu holokaustu, ktoré sa v Seredi nachádza aj o kaštieli, ktorý podľa redaktora postupne vstáva z ruín.

Slovo v týždenníku dostal aj primátor Martin Tomčányi. Ten čitateľom vysvetlil, že nerád počúva, ak sa o Seredi hovorí ako o meste „feťákov.“ Žije tu totiž veľa dobrých a šikovných ľudí. Podľa jeho slov sa okolo nás denne deje veľa pozitívnych vecí. Primátor v článku vymenoval aj množstvo investičných a rekonštrukčných akcií, ktoré sa zásluhou šikovnému tímu ľudí okolo neho podarilo zrealizovať.

Redaktor Kampf sa vo svojom článku bližšie venoval aj dvom najväčším podnikom v meste: Pečivárňam a Hubertu. Veď Horalky a šampanské robia dobré meno Seredi po celom svete. Vydarenou časťou reportáže je pasáž o manželoch Oravcových, ktorí nedávno oslávili 50. výročie sobáša. Zoznámili sa na inzerát a šťastné manželstvo im vydržalo do dnes. Výročie spečatili zlatou svadbou, ktorú úradne odobril poslanec Tomáš Karmažín. Práve on dostal v článku posledné slovo. Mimo iného povedal, že aj mladá generácia sa snaží, aby sme v Seredi žili v peknom prostredí.

Ak si chcete prečítať celý článok redaktora Vladimíra Kampfa, nájdete ho v najnovšom týždenníku Život č. 37.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články