Pozvánka na turistický výlet na Sitno a do Banskej Štiavnice

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Občianske združenie TJ Rozkvet Stredný Čepeň /  Výbor TJ Rozkvet  a rod. Kušnírová  pozývajú  členov a priateľov  organizácie na turistický výlet na Sitno a návštevu  Banskej Štiavnice,  dňa 25.9.2021 /sobota/ s odchodom o 7,00 hod. od Oskara. Účastníkov z mesta zoberieme o 7,05 pri pekároch.

 

Program zájazdu:

Príchod na Počúvadlo cca o 9,00. Začiatok výstupu na vrch Sitno o 9,10.

Návrat  z výstupu o 12,45. /účastníci, ktorí nepôjdu na výstup, si popozerajú krásnu prírodu okolo jazera Počúvadlo/.

Odchod autobusu do Banskej Štiavnice o 12,50, kde bude prehliadka pamiatok Banskej Štiavnice so sprievodcom cca do 15,00. Po prehliadke odchádzame z Banskej Štiavnice domov. Na spiatočnej ceste bude zabezpečený spoločný neskorší obed cca o 16,00.  Po obede odchádzame smer Sereď, predpokladaný návrat z výletu cca o19.00.

 

Je potrebné sa prihlásiť do stredy 22.9.2021 do 12.00h a uhradiť poplatok v hotovosti u r. Kušnírovej,/tel.0908 150204/, alebo na účet Rozkvetu: názov účtu TJ  ROZKVET Stredný Čepeň

IBAN: SK58 0900 0000 0002 0216 8493

VS:      25092021

Do poznámky pre prijímateľa: Priezvisko a počet osôb.

Členovia  TJ Rozkvet  uhradia  5€ za osobu, nečlenovia 20€ za osobu.

Tešíme sa na Vás.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články