Policajti, potápači a hasiči pátrajú po rybárovi, použijú aj špeciálnu hyperbarickú komoru

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Pátranie pokračuje od včera aj dnes, na štrkovisku Čierna Voda v okr. Galanta.

61 ročný Pavel odišiel v piatok, okolo obeda z domu na ryby. Polícia pred 18.00 h podvečer prijala oznámenie, že auto muža je otvorené, opustené a v rovnakom stave bol nájdený aj jeho rybársky čln na jazere.
Hladinu vody ešte včera prepátrali potápači so sonarom, avšak nezvestného muža ani objekt, ktorý by mohol naznačovať prítomnosť tela vo vode, nenašli.

▪️PÁTRACIA AKCIA POKRAČUJE AJ DNES▪️
Od 09.00 h sú do pátrania zapojení policajti, policajní potápači z Poriečneho oddelenia PPZ, ktorí o pomoc požiadali aj hasičov.

Vzhľadom na hĺbku vody, ktorá môže v niektorých miestach dosiahnuť až 40 m, sa na miesto presunuli viaceré tímy hasičskych potápačov z Bratislavy, Žiliny, a Trenčína. PRE PRÍPAD POTREBY použijú aj špeciálnu hyperbarickú komoru. Každý tím sa však môže ponoriť do vody maximálne 2 krát.

▪️61 ROČNÝ PAVEL Vörös Z MOSTOVEJ▪️
Muž 188 cm vysoký, strednej postavy, má husté, krátke, kučeravé, prešedivelé vlasy, hovorí s maďarským prízvukom a hlbším hlasom. Podľa rodiny má výraznejšie poškodenú kožu na rukách.
Z domu odišiel v maskáčovom kabáte, tmavých nohaviciach, v šedom tričku a na nohách mal tmavé gumenné topánky.

Ak ste ho včera pri vode videli, všetky informácie nám pomôžu a urýchlia jeho v pátranie.

Ďakujeme všetkým za pomoc.

 

PRVÝ PONOR Z PÁTRANIA PO RYBÁROVI:

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -