Krásny a dojímavý charitatívny koncert venovaný Nikolke

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Občianske združenie Nikolka zo Serede bolo pôvodne založené pre malú bojovníčku Nikolku Polákovú, ktorá od malička bojuje s viacerými diagnózami. Združenie sa postupne rozrastalo a dnes pomáha ďalším deťom s podobným osudom ako Nikolka.

OZ Nikolka už niekoľko rokov organizuje charitatívne koncerty, ktorých výťažok je venovaný deťom, ktoré sú na pomoc iných odkázaní. Ten posledný sa uskutočnil vo štvrtok 16. septembra v Dome kultúry v Seredi.

Na koncerte vystúpili Zahrajko zo Spievankova, Maliny Jam a rozprávkoví maskoti. Celé podujatie sa nieslo v znamení spevu, tanca ale najmä dobrých skutkov. Vo verejnej zbierke, ktorú pre Nikolku vyhlásila Asociácia APPA sa vyzbierala nádherná suma 831,50 €, z ktorej budú uhradené potrebné rehabilitácie a terapie pre Nikolku.

Ľubomíra Poláková po koncerte povedala: „Rada by som sa poďakovala ľuďom a organizáciám, bez ktorých by sa podujatie nemohlo uskutočniť. Ďakujeme Asociácii APPA a Nadácia ZSE za podporu nášho projektu a pokrytie časti nákladov na koncert, mestu Sereď a spoločnosti Billboardovo za pomoc a miestnym médiám za propagáciu.“ Veľké prekvapenie pripravila aj firma Party s maskotom, ktorí nielen vystúpili bez nároku na honorár, ale na pódiu organizátorom odovzdali aj finančný dar.

Krásne a srdečné podujatie si obecenstvo naplno užilo. Deti prejavili spontánnu radosť a spievali i tancovali s účinkujúcimi. „Ešte raz ďakujeme každému, kto sa prišiel na koncert zabaviť a podporiť našu Nikolku. Bolo to krásne a dojímavé, keď sa nám pri východe stretali oči a usmiali ste sa na nás, či poďakovali. OBROVSKÁ VĎAKA VŠETKÝM,“ dodala na záver Ľubomíra Poláková.

foto: OZ Nikolka Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články