FC SPARTAK TRNAVA – ŠKF SEREĎ 2:0 (1:0)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

8. kolo Fortuna ligy 2021/2022

FC SPARTAK TRNAVA – ŠKF SEREĎ 2:0 (1:0)

 

“Osobne som od zápasu očakával viac z oboch strán. Z našej strany zbabelý výkon dopredu, porazili sme sa dvoma gólmi pri našej výstavbe útoku. Urobili sme cez polčas zmeny, ale boli sme málo aktívni smerom dopredu. Brejky sme mali len v náznakoch. Karricovu nebezpečnú strelu. Trnava využila, čo sme jej ponúkli. Páčil sa mi Martin Škrtel, mal veľký comeback, uhral si to suverénne. Asi to ma najviac zaujalo v zápase povedal Juraj Jarabek, tréner ŠKF Sereď na tlačovej konferencii.

 

zdroj: ŠKF Sereď Fb

 

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Pekne zhodnoteny zápas.
    Ale ešte sme nedostali odpoveď z klubu (a mesta ) kedy bude konečne hotový štadión? Lebo takto to vyzerá na 5 mega pruser, kde zmiznú peniaze a po štadióne ostane len diera.

  2. Kto nevie odpoviem seredsky štadión má prísť preveriť komisia v akom je teraz stave zhodnotia nákupy a odchody hráčov a častu výmenu trénerov +financie.ak dajú zelenú po prehodnotení tak môžu začať s výstavbou štadióna./že vraj ružovo to nevyzerá.asi tak

  3. kedže diskusia k hráchovi je uzatvorená, tak nech vysvetlí aktivity s golisom členom bankomatovej mafie. Nikdy nebude v Seredi uznávaný ako pán podnikateľ.

  4. nesplietam. viem že golisa zastrelili keď kradol autá políciou SR.Uzavreli diskusiu. Iba som namietal to, že bol veľký kamarát golisom a tak ho serediania nepovažujú za pána slušného podnikateľa, ktorému by som ja osobne nedal postaviť ani šopu. Robí si meno tak kde ho už dávno nemá. Omlúvam sa za príspevok sem hoci to doplním či už štatutárom futbalu nášho mesta nie je obžalovaný dora za vraždu.

  5. Občan pre Daniela (zvláštne meno) Ďakujem ti za vyčerpávajúce informácie. Nič si nerob z negramotnej opice pod tvojím článkom. Poniektorí už nevedia čo so sebou…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -