FC SPARTAK TRNAVA – ŠKF SEREĎ 2:0 (1:0)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

8. kolo Fortuna ligy 2021/2022

FC SPARTAK TRNAVA – ŠKF SEREĎ 2:0 (1:0)

 

„Osobne som od zápasu očakával viac z oboch strán. Z našej strany zbabelý výkon dopredu, porazili sme sa dvoma gólmi pri našej výstavbe útoku. Urobili sme cez polčas zmeny, ale boli sme málo aktívni smerom dopredu. Brejky sme mali len v náznakoch. Karricovu nebezpečnú strelu. Trnava využila, čo sme jej ponúkli. Páčil sa mi Martin Škrtel, mal veľký comeback, uhral si to suverénne. Asi to ma najviac zaujalo v zápase povedal Juraj Jarabek, tréner ŠKF Sereď na tlačovej konferencii.

 

zdroj: ŠKF Sereď Fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Pekne zhodnoteny zápas.
    Ale ešte sme nedostali odpoveď z klubu (a mesta ) kedy bude konečne hotový štadión? Lebo takto to vyzerá na 5 mega pruser, kde zmiznú peniaze a po štadióne ostane len diera.

  2. Kto nevie odpoviem seredsky štadión má prísť preveriť komisia v akom je teraz stave zhodnotia nákupy a odchody hráčov a častu výmenu trénerov +financie.ak dajú zelenú po prehodnotení tak môžu začať s výstavbou štadióna./že vraj ružovo to nevyzerá.asi tak

  3. kedže diskusia k hráchovi je uzatvorená, tak nech vysvetlí aktivity s golisom členom bankomatovej mafie. Nikdy nebude v Seredi uznávaný ako pán podnikateľ.

  4. nesplietam. viem že golisa zastrelili keď kradol autá políciou SR.Uzavreli diskusiu. Iba som namietal to, že bol veľký kamarát golisom a tak ho serediania nepovažujú za pána slušného podnikateľa, ktorému by som ja osobne nedal postaviť ani šopu. Robí si meno tak kde ho už dávno nemá. Omlúvam sa za príspevok sem hoci to doplním či už štatutárom futbalu nášho mesta nie je obžalovaný dora za vraždu.

  5. Občan pre Daniela (zvláštne meno) Ďakujem ti za vyčerpávajúce informácie. Nič si nerob z negramotnej opice pod tvojím článkom. Poniektorí už nevedia čo so sebou…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články