Zákaz návštev v galantskej nemocnici

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Zhoršujúca epidemiologická situácia opäť zasiahla aj zdravotníctvo. Dňa 17.9.2021 sa konalo zasadnutie Krízového štábu galantskej nemocnice, na ktorom bolo rozhodnuté o zákaze návštev v nemocnici od zajtra, t.j. 18.9.2021 až do odvolania.

Primátor Galanty Peter Paška informuje verejnosť, že nemocnica sa v súčasnosti riadi uzneseniami Krízového štábu, platnými usmerneniami Ministerstva zdravotníctva SR, rozhodnutiami Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a platným regionálnym „covid-automatom“. „Úvahy o budúcnosti tzv. červenej galantskej nemocnice považujeme v tejto chvíli za zbytočné, zmätočné a kontraproduktívne,“ napísal na sociálnej sieti primátor Paška.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články