CYKLO preteky okolo Slovenska u nás cez okresy Hlohovec a Trnava

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti dopravnej a dopravnej polície budú v NEDEĽU 19.09.2021 aj počas tohtoročnej záverečnej 4. etapy nápomocní organizátorom pri zabezpečení 65. ročníka medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Dopravné obmedzenia sa dotknú vodičov v okresoch Hlohovec a Trnava.

 

okr. HLOHOVEC v čase od 12.30-13.40 h

– Merašice, Dolné Trhovište, Hlohovec, Horné a Dolné Zelenice

 

okr. TRNAVA v čase od 13.20 – 14.50 h

– Šúrovce, Zavar, Trnava, Ružindol, Borová, Dlhá, Košolná, Suchá nad Panoru, Zvončín s ukončením v centre mesta Trnava

 

Počas prejazdu cyklo pelotónu bude každý úsek po trase uzavretý na nevyhnutne potrebný čas, približne na 30 min. Výnimku bude tvoriť samotné mesto Trnava, kde polícia z dôvodu opakovaného príjazdu cyklistov do centra, uzavrie Ulicu Rybníkovú s ulicou Zelený kríčok a priľahlé uličky, ktoré ústia na túto ulicu do cca 15.00 h. Návštevníci ale aj Trnavčania preto musia rátať, najmä v centre mesta, s obmedzením.

Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby rešpektovali pokyny policajtov ako aj ostatných osôb, ktorí budú zabezpečovať priebeh cyklistických pretekov a nedeľný program si v poobedných hodinách prispôsobili plánovaným dopravným obmedzeniam.

Rovnako žiadame najmä obyvateľov obcí, resp. majiteľov domácich zvierat, aby si riadne zabezpečili dvory, výbehy, oplotenia a zabránili tak ich neželaným útekom priamo pod kolesá pretekárov.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články