Policajti v noci zasahovali pri bitke Rómov v Šulekove

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Incident v obci nahlásil anonym na linku 158. Operátor prijal hovor krátko po 21.00 h s tým, že skupina približne 40 osôb na seba útočí kameňmi a palicami.

O niekoľko minút na to, ako sa presúvali najbližšie hliadky na miesto udalosti, už osoby hlásili z Ul. Podjavorinskej streľbu a zranených. Policajné hliadky situáciu preverili a na mieste našli 2 osoby postrelené a 3 osoby so zranením hlavy. Tri osoby skončili po incidente v trnavskej a piešťanskej nemocnici. Vypätá situácia medzi osobami sa nakoniec upokojila a policajné hliadky spolu s kriminalistami situáciu v obci do ranných hodín monitorovali. Ďalší policajti vykonávajú stráženie zranených v nemocniciach.

Udalosť si prevzal trnavský vyšetrovateľ. Dôvod, pre ktorý vznikol konflikt, polícia preveruje a v súčasnosti naďalej pokračujeme v procesných úkonoch. Incident vyšetrujeme s podozrením na ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy a  výtržníctvo. Právna kvalifikácia sa môže zmeniť resp. rozšíriť podľa získaných informácií, v priebehu vyšetrovania.

Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr, keď to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Mali byť solidárny..
  Jedným rozdať strelné zbrane a druhým obušky.
  Potom už len počkať, jak to dopadne.. 😜

 2. momentálne je Slovensko nedobytná pevnosť. EURÁČIKY sa sypú nielen na ochranu pápeža ale aj na stráženie Šulekovských romov v nemocniciach.

 3. Info ja som sa na to pýtal tej mojej ale ona ani netuší prečo to vzniklo. Pre mňa je cigán vždy iba cigán. Je to normálne pomenovanie a nevidím v tom nič urážlivé. Ani ona nikdy o sebe nepovedala že je rómka…
  Všade vo svete sa volajú cigáni len tu to prekrútili na hanlivé slovo róm,ktoré sa mi teda vôbec nepáči

 4. Ako ja viem,Róm a Cigán nie je to isté etnikum.Vychadzam z Nemeckého pomenovania Roma a Zinty.Roma sú Tí čo pôvodne kocovali a prišli na naše územia hlavne cez Balkán,a oveľa neskoršie,ako povodní cigáni.Su to u nás takzvani Olasski.A Cigáni sú Tí,ktorí sa už dávno usadili ,usadili,boli to hlavne kováči,hudobníci,kotlari atď.Podla mňa nie je Cigán žiadna nadávka,ale pomenovanie etnika.

 5. Rómska otázka sa dá vyriešiť aj športom napríklad vodným pólom:
  Rómovia by mali červené čapice a krokodíly modré

 6. Nevidím v ničom problém, celý život poctivo odvádzajú dane a odvody, tak majú plný morálny nárok na komplexné služby polície, hasičov a záchranárov a je jedno, z akých dôvodov.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Predchádzajúci článokDotyk
Ďalší článokSeniori spoznávali kúpele

Ďalšie články