Stĺp verejného osvetlenia pri Lidli zachytilo nákladné auto

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Polícia bola v piatok privolaná ku nehode nákladného vozidla. Vodič nákladného auta pri prejazde mestom Sereď zachytil stĺp verejného osvetlenia. Policajti alkohol u vodiča nezistili. Pri zrážke sa nikto nezranil.

Polícia vec eviduje ako škodovú udalosť. Dopravný policajt udalosť vyriešil na mieste, v blokovom konaní.

 

foto: redakcia SOL
foto: redakcia SOL

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Akurát sme isli okolo keď sa to stalo. Vodic viezol nadrozmerný náklad nejaký betónový prvok asi so Zippky. Co ale nepochopím je ze pri svojej dĺžke nemal žiadne doprovode vozidlo alebo aspoň ďalšieho pracovníka ktorý by odstavil premávku aby mohol prejsť do protismeru a zákrutu vybrať väčším oblúkom. Tu sa chudák zasekol v polovici odbocvaceho pruhu kde sa postavilo auto a ani šofér v nom ani hnut aby mu urobil miesto

  2. Od piatku! A kedy do poriadku? Podobný stĺp osvetlenia na parkovisku pri Bille. Radosť chodiť po meste. Bezpečnosť v Seredi prvoradá. Už sa netreba báť len feťákov a úchylakov, najnovšie treba hlavy hore aby na nás nespadlo verejne osvetlenie. “ Radosť žiť “tomto meste čím ďalej väčšia katastrofa

  3. a čo pri bývalom krbovom štúdiu- teraz 4club – tá hnilač, ktorá tiež nesie názov stĺp -celkovo ten úsek okolo frekventovaného prechodu pre chodcov-čistá katastrofa, totálne rozbitá krajnica

  4. A čo chodník na polikliniku ktorý si ohradila stavebná firma, ktorá miesto pekárne bytovku? Chodník si privlastnili ohradili a do zeleného pásu nasypali štrk radosť tade ísť…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články