PRÁVE TERAZ: Dopravné zápchy v meste

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/  Práve v týchto chvíľach je úplne upchatá svetelná križovatka pri bývalom hoteli Hutník a to zo smeru od Dolnej Stredy ako aj železničného nadjazdu a následne v smere od Milexu z rýchlostnej komunikácie R1.

S najväčšou pravdepodobnosťou na rýchlostnej komunikácii R1 v smere do Nitry došlo k dopravnej nehode alebo k inej udalosti a na komunikácii je výluka.

Pri ceste do mesta sa snažte vynechať svetelnú križovatku.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. A rovno cez železničný most keď sa tam naskaldaju 3-4 autá váha kamiónu treba počkať kým to padne

 2. Presne prve co mi napadlo ci je v poriadku aby stalo tolko aut na moste.
  Vidim ze nie som jediny
  Ved podla vsetkeho im islo o zivot ked tam stali

 3. Váha nie je tak dôležitá ako otrasy.
  A je rozdiel keď ja váha rozložená.
  Nebojte sa občania môžete kľudne spať MOST NEPADNE a bude tam aj zajtra

 4. Pre Seredan ….áno most nepadne a bude tam aj zajtra ale nebude ani opravený a nebudú ho ani opravovať ani zajtra a ani za pet rokov a budú obmedzenia ! 😩😩😩😞😞😞💀💀💀

 5. pre T
  ked v týždni končí ranná zmena tých aut je tam viac ako tridsť ( kolony od Sedity) a plus prirátať aj ľudí plné at čo ich niekto vozí do a z práce…no samozrejme pešiaci a bicyklisti, tiežich tam je dosť….babka babce a hned máme aj dva kamiony…

 6. A to si nepočítal ak sú kamióňaci do dvojky a niekedy aj do trojky 😂

 7. Treba este viac kasičku naplniť,stále málo vyzbierané na pokutách 🙂 čas=viac penazí
  Veď máme čas,kam sa ponáhlať.naprv kamion nechaju prejst cez most až potom pýtajú šuchotavých 50€.cize nepomôžu ani mostu ale len sebe a este dostanu aj zaplatene ze tam cely den oddychujú pred abckom

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články