Na hosťovanie z Rijeky prichádza Bernard Karrica

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ofenzívu ŠKF Sereď posilní 20-ročný albánsky krídelník Bernard Karrica. Do Serede prichádza na ročné hosťovanie z chorvátskeho klubu HNK Rijeka.

BERNARD KARRICA – je rodákom z kosovského mesta Đakovica. Svoju kariéru odštartoval v mužstve KF Gjakova. V januári 2019 zamieril do Dinama Záhreb U19. V sezóne 2018/2019 si pripísal premiérový štart v 2. HNL v drese Dinama Záhreb II. V ročníku 2019/2020 si vo farbách tohto klubu zahral UEFA Youth League. V deviatich dueloch strelil 3 góly a pridal 2 asistencie. V ročníku 2020/2021 už pravidelne nastupoval za Dinamo Záhreb II. Celkovo odohral 28 zápasov, v ktorých strelil 6 gólov a zaznamenal 3 asistencie. V júli 2021 zamieril do klubu HNK Rijeka. Bernard Karrica je aktuálne reprezentantom Albánska do 21 rokov.

 

Bernard Karrica, vitaj v ŠKF Sereď!

 

VIZITKA – BERNARD KARRICA

 

Narodený: 07. 01. 2001, Đakovica

Vek: 20 rokov

Národnosť: Albánsko

Výška: 184 cm

Váha: 77 kg

Preferovaná noha: pravá

Pozícia: stredopoliar

Číslo dresu: 32

Reprezentácia: Albánsko U19, U21

Predchádzajúci klub: HNK Rijeka

Ostatné kluby: KF Gjakova, Dinamo Záhreb U19, Dinamo Záhreb II.

 

Autor: Peter Cuninka

zdroj: skfseredfutbal.sk

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. jako to napísal voľakto pod vedľa článkom on sem neprichádza ale ho stareček do svojej firmy kúpil z prašúl od mesta.aj výplatu dostane z dotácie od mesta.a my potom máme rozdrbané chodníky a cesty

  2. Kedy bude štadión, až vôbec bude? Nič sa nehýbe. To napíšte. Prvoligový klub a hanba nad hanbu, štadión svoj nemáme. Kedy si chlapci zahrajú 1. ligu “doma”, v Seredi?

  3. Ja ako obcan mesta Sered sa hambim za taky stadion ako momentalnej podobe vyzera.Dokedy to bude slovensky futbalovy zväz tolerovat takych bezdomovcov v lige.Hamba aj slovenskemu zväzu.Ludia sa spametajte.Aj tych par vernych fanusikov co chodia na zapasy,aj tych pomaly ale isto ztratite.Sered by mala hrat zapasy doma ,a nie v Trnave.Pomaly koniec roka a zo stadionom sa nic nerobi.Dozijeme sa vôbec ligy v Seredy?

  4. Slovenský futbal nepotrebuje zahraničních futbalistov, majitelia klubov zobudtesa, na koho sa vlastne hráte.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -