Vodiči pozor ! Značka “zákaz odbočenia vľavo” na parkovisko pri Progrese

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď /  Pre tých čo jazdia po pamäti… aby nemuseli platiť pokutu…
Na Železničnej ul. v smere od svetelnej križovatky je osadená dopravná značka “zákaz odbočenia vľavo” na parkovisko pri Progrese.

 

 

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. ta znacka tam je uz dlho …informovat je sice pekne ale ja som ta este nevidel nikoho zeby kontroloval/pokutoval……pritom rano pri špičke ak niekto odbáča, tak ,,kolóna je na svete.

 2. Komu čomu to pomôže ?
  Ak aj volny vjazd na parkovisko tak to nemôže obmedziť ani ohroziť dopravu
  Radšej mali dať značku upozorňujúcu na vjazd a výjazd z parkoviska aby sa tam nepostavili čo čakajú na semafor

 3. Nemôzes odist z parkoviska, lebo sa tam postavy macher co caka na zelenu. A ked mu das znamenie kde sa postavil otoci hlavu 👎

 4. Ja to tam blokujem pravidelne. Nemajú tam co odbacat. A ešte som nevidel. Križovatku kde sa dá v križovatke odbocovat na parkovisko do protismeru

 5. Priatelu ved ty neovladas ani vyhlášku. Preto vzniknú problemy ak chce niekto odbočiť . Tradičný sprostý slovák

 6. Vjazd na parkovisko tam nemá čo robiť! Je to najväčšia krizovatka v tomto pajzli a vzniká tam často zmätok

 7. Pre Anonym. Výjazd z parkoviska je podriadený cestnej komunikacii, preto po viacerých problémoch to z Lidla zmenili a dali tam semafoooor, douč sa pravidlá.

 8. Trošku inteligentní vodiči takéto situácie mali predvídať a to miesto na výjazd tam nechať, nie zablokovať. Podobne to je aj pri odbočení k Lidlu a následnom odbočovaní doľava do menšej časti parkoviska. Nie je nič lepšie, ako keď to tam nejaká teta za volantom zablokuje.

 9. Co to je “trosku inteligentný vodič”? A keďže situácie z praxe ukazujú, že tzv.trosku inteligentných vodičov neni veľa, tak to musia riešiť príkazy. Co je na tom nepochopiteľné?

 10. no asi to, ze existuje okrem tabule este aj vyhlaska, ktora hovori,
  Vodič nesmie vojsť na križovatku, ak mu situácia nedovoľuje pokračovať za križovatkou v jazde, takže by bol nútený zastaviť vozidlo na križovatke; to neplatí, ak vodič musí zastaviť vozidlo v križovatke z dôvodu dávania prednosti chodcom prechádzajúcim cez vozovku alebo pri odbočovaní doľava podľa § 19 ods. 4.

 11. Mas to napisane v komentari pod tym tvojim…. Trosku inteligentni vodici su pre mna ti, ktori rozmyslaju dopredu o tom, ze ked sa postavim do krizovatky a zablokujem ju, tak protiiduce auto neodboci… Easy, nie?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -