Policajti PMJ zadržali zlodejov e-kolobežky. Okrem krádeže riešime aj drogy

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajná hliadka PMJ zasiahla ihneď po nahlásenej krádeži a mužov krátko po skutku v meste Trnava vypátrali.

Krádež e-kolobežky nahlásil na políciu 50 ročný Trnavčan, ktorý ju voľne, bez uzamknutia, odparkoval v noci na čerpacej stanici. Keď sa vrátil, kolobežku zn. Xiaomi už nenašiel. Privolaná hliadka PMJ si prezrela kamerové záznamy a cez vysielačku odovzdala informáciu k podozrivým osobám aj ostatným hliadkam v meste. Mužov sa nočnej službe podarilo vzápätí na sídlisku Družba stotožniť. Pri strete s policajtmi stihli ešte obaja odhodiť od seba podozrivé veci silonovú ponožku a žltý plastový obal so zelenou sušinou a zatavenú plastovú striekačku s obsahom kryštalickej látky. Policatjom sa podarilo zaistiť aj kolobežku a vrátiť ju pôvodnému majiteľovi.

Poverený policajt obvinil z prečinu krádeže spolupáchateľstvom dvoch rovesníkov vo veku 18 a 19 rokov. Obaja boli už súdne trestaný. Mladší z dvojice skončil po rozsudku s nariadeným nástupom do výkonu trestu, druhého muža odsúdili s podmienkou. Obaja mladí muži sú podozriví z prechovávania drog. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre podozrenie z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi spolupáchateľstvom. Zaistený materiál policajti zaslali na expertízne skúmanie. Prípad drogovej trestnej činnosti naďalej vyšetrujeme.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Sudružka učiteľka a akú známku si zaslúži podľa vás takýto redaktor? Poučte nás prosím.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články