Testovanie na Poliklinike v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Poliklinika Sereď / 6 SEP 2021 /

Poliklinika Sereď prevádzkuje PCR testovanie formou  kloktacích testov,  testov zo slín alebo výterom z hltanu a nosohltanu.

Každý obyvateľ, ktorý chce byť otestovaný, sa musí zaregistrovať na testovanie prostredníctvom stránky https://korona.gov.sk/

 

Bez registrácie nebude testovanie možné.

Testovanie prebieha na Poliklinike v Seredi každý piatok od 7,30 do 12,00 hod.

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Anonym 6.septembra 2021,17:40. Ja viem,že to nebude zadarmo,bolo to myslené ironicky,preto ten smajlík.Myslím si,že za taký PCR test sa bude platiť ccca50€,ako má poliklinika nastavené ceny.

 2. To nebolo v zlom. Ja len ze tak to bohuzial chodi ze nic nie je zadarmo. A protom by to mohlo byt. Ved my zato nemozeme ze je kovid. Ludia nemaju peniaze ani na chleba a nie to este na testy….. smutna doba je…..

 3. Veď ja viem,že to nebolo myslené v zlom a úplne s Vami súhlasím,že by mali byť testy zadarmo.No niektorí nadšenci očkovania Vám budú tvrdiť,aby sa človek dal zaočkovať,že vakcína je zadarmo a nebudete si musieť platiť testy.

 4. Aby šľak trafil všetky testovania aj vakcíny aj toho kto to nasilu pretláča do sveta. Celé toto strašenie covidom je len o peniazoch,nič iné v tom nie je.
  A opichané ovce ma môžu teraz v riť bozať !

 5. ODPOVEĎ NA OTVORENÝ LIST
  Vážení šéfredaktori Denníka SME, aktuality.sk a Denníka N,
  dovoľujem si reagovať na „otvorený list“, ktorý bol zverejnený na Vašich webových stránkach dňa 3. septembra 2021 a ktorého obsah bol prezentovaný aj v ďalších médiách.
  S poľutovaním konštatujem, že z Vašej strany došlo k porušeniu tlačového zákona, na dodržiavanie ktorého sami apelujete, pretože v rozpore s povinnosťou vydavateľa periodickej tlače pri získavaní a šírení informácií, uvádzate nepravdivé a zavadzajúce informácie.
  Generálna prokuratúra Slovenskej republiky nezvolala tlačovú besedu ako formát poskytovania informácií, ktorý by zakladal možnú účasť všetkých médií pôsobiacich na trhu, ale z dôvodu čo najefektívnejšieho informovania verejnosti, zvolila formát vyhlásenia, ktorého sa zúčastnili akreditované štyri celoštátne televízie a dve tlačové agentúry.
  Zvolený formát zodpovedal danej téme a tiež nemožnosti dopĺňať alebo meniť dôvody rozhodnutia, ktoré sú obsiahnuté v ich odôvodnení. Účasť štyroch celoštátnych televízií a dvoch tlačových agentúr, aj s ohľadom na aktuálnu situáciu, zabezpečovala relevantné pokrytie mediálneho priestoru pre informovanie verejnosti, preto nevznikla potreba Vás a ani iné početné printové či online médiá o tomto vyhlásení osobitne informovať.
  Postup, ktorý v danom prípade zvolila Generálna prokuratúra Slovenskej republiky je v súlade s § 3 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači v platnom znení, ako aj v súlade s § 15b zákona č. 308/2000 Z. z. o vysielaní a retransmisii v platnom znení.
  Nepravdivosť informácií, ktoré obsahuje „otvorený list“, zakladá legitímne právo na opravu a na odpoveď podľa § 7 a § 8 zákona o periodickej tlači (tlačového zákona), na dodržiavanie ktorého sa odvolávate.
  Váš „otvorený list“ obsahuje nepravdivé informácie o vylúčení médií či o údajnom selektívnom prístupe k novinárom s výzvou a odkazom na demokratické princípy. Opomenuli ste však skutočnosť, že Generálna prokuratúra Slovenskej republiky bezprostredne pred poskytnutím vyhlásenia zabezpečila prostredníctvom TASR možnosť priameho prenosu pre všetky online média. Poznamenávam, že túto možnosť ste nevyužili. Dôrazne sa ohradzujem voči tvrdeniam, že Generálna prokuratúra Slovenskej republiky sa vyhýba odpovedať na nepríjemné otázky, pretože doposiaľ sme vždy bezodkladne reagovali na dopyty Vašich redaktorov, rovnako ako aj zástupcov iných médií.
  V danom prípade bola verejnosť informovaná o trestnom konaní nadštandardným spôsobom a to v súlade s ustanovením § 6 Trestného poriadku, keď bola poskytnutá prvotná informácia o spôsobe a dôvodoch rozhodnutí s prísľubom zverejnenia ich úplného znenia v anonymizovanej forme, k čomu následne aj došlo na webovom sídle Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky. Verejnosti bola tiež poskytnutá podrobná informácia o dôvodoch vydaných rozhodnutí, ktoré sú obsiahnuté v odôvodneniach zverejnených uznesení a navyše bola verejnosť informovaná aj spoločným vyhlásením generálneho prokurátora Slovenskej republiky a jeho námestníka.,,,,,,,,.

 6. Pre všetkých mojich neprajníkov : mám pre vás dobrú správu. Naša zapredaná vláda schválila aj tretiu dávku “vakcíny”. Potom príde ďalšia a ešte jedna a potom celé série. Tešíte sa,že ?
  Ale splácať to budú ešte vnuci našich vnukov. To vás ale netrápi lebo po toľkých sračkách čo do vás napichajú budete už iba zelenina a nie mysliace bytosti 🙂

 7. Koronavírusový variant delta je takmer šesťkrát menej citlivý na protilátky vyvinuté u ľudí, ktorí prekonali covid, a až osemkrát menej citlivý na protilátky vytvorené podaním vakcín od AstraZenecy či Pfizeru. Vyplýva to z najnovšej štúdie, ktorú v časopise Nature zverejnil medzinárodný tím koordinovaný vedcami z Univerzity v Cambridgei.
  https://dennikn.sk/minuta/2529934/?ref=mpm

 8. Tá štúdia o odolnosti variantu delta prekvapuje vzhľadom na to, že nie tak dávno sa dušovali zapredaní odborníci, že súčasné vakcíny sú dostatočne účinné aj na tento variant. Čo mysleli pod dostatočnou účinnosťou vakcíny, zostáva po zverejnení tejto štúdie pre mňa záhadou…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -