“s kolegami robíme všetko preto, aby sme nastavili efektívny systém bez korupcie a mohli podporovať inovácie a nové technológie” – Veronika Remišová

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Namiesto nekorektných útokov a hádok radšej pracujem pre Slovensko
Dnes cestujem do estónskeho Tallinnu, kde sa koná medzinárodný digitálny samit. Navštívim centrum kybernetickej bezpečnosti NATO a technickú univerzitu, ale stretnem sa aj s ministrami pre digitalizáciu z celého sveta. Na samite budeme riešiť inovácie a zlepšenie bezpečnosti v digitálnej oblasti. Do delegácie sme pozvali aj zástupcov slovenských univerzít a technologických firiem, aby mohli v Estónsku nadviazať nové partnerstvá, ktoré im pomôžu v rozvoji slovenského odvetvia informačných technológií.
Namiesto hádok a nekorektných politických útokov budem radšej naďalej pracovať pre občanov a pre Slovensko. Hlavne ak na mňa dnes útočí človek, pod ktorého vedením sa za 10 rokov na IT minula miliarda eur a takmer nič riadne nefungovalo, teda okrem dodávok krabíc od šampanského. Vždy som si vyberala cestu tvrdej práce. Napríklad keď na francúzskej Sorbone, jednej z 10 najlepších univerzít EÚ, sme úspešne dokončili štúdium iba dvaja z 30 študentov. Rovnakú cestu tvrdej práce si vyberám aj dnes, keď s kolegami robíme všetko preto, aby sme nastavili efektívny systém bez korupcie a mohli podporovať inovácie a nové technológie, ktoré sú kľúčové pre prosperitu Slovenska. Prajem vám ešte krásny nedeľný podvečer, priatelia!
Zdroj: FB
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -