Sereď bude aj tento rok v pohybe

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu /

Mesto Sereď v spolupráci so športovými klubmi a občianskymi združeniami  plánuje organizovať športovo – relaxačnú akciu Sereď v pohybe, ktorá sa bude konať v sobotu 25. Septembra 2021 v sobotu na rôznych športoviskách s programom, ktorý sa ešte tvorí.

 

Kto má záujem prezentovať svoju činnosť, svojich športovcov, predstaviť napr. tréningový program, rôznorodé cvičenia, ktoré sa v našom meste tešia veľkej obľube, ako je napr. Zumba, Jumping, Joga, Cross fit, Fitness a mnoho iných, prihláste sa mailom na skolstvo.sport@sered.sk, alebo priamo na oddelení školstva, rodiny, kultúry a športu MsÚ v Seredi v kanc. č. 18 v termíne  do 8. septembra 2021.

 

Ako každý rok, bude podujatie určené pre celé rodiny, pre úplných amatérov a začiatočníkov v športe, aj pre tých zdatnejších športovcov. Počas jedného dňa sa môžete zapojiť do našich aktivít a otestovať si, ktorý druh športu by bol pre vás vhodný a zároveń uvidíte čo všetko sa dá dosiahnuť pravidelným tréningom. Zoznámite sa s členmi klubov, združení, organizácií, ktoré pôsobia v našom meste. Pripravíme zábavné  hry pre našich najmenších a plánujeme aj preteky pre ,,lezúňov,,

 

Kompletný program s presným časom a miestom konania športových aktivít uverejníme pred akciou, ale dátum 25. Septembra 2021 si už teraz rezervujte pre šport!

Tešíme sa už teraz na všetkých začínajúcich aj pokročilých športovcov!

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články