Stanovisko ministra vnútra k rozhodnutiu prezidenta PZ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

MV SR  |MM|  Stanovisko ministra vnútra v reakcii na dnešné rozhodnutie Petra Kovaříka skončiť vo funkcii prezidenta Policajného zboru:

 

„Vážim si rozhodnutie Policajného prezidenta. Vážim si to, že pristúpil k takémuto kroku napriek tomu, že som, rovnako ako on, presvedčený, že sa nedopustil žiadneho protiprávneho konania. Moju dôveru má a vždy mal. Skutočnosť, že sa rozhodol z funkcie odísť preto, aby chránil česť a dôveryhodnosť Policajného zboru, svedčí o jeho vysokom morálnom kredite, snahe chrániť Policajný zbor a ísť príkladom pre jeho príslušníkov. Vnímam toto rozhodnutie ako skutočné štátnické gesto a vážim si Petra Kovaříka aj ako prezidenta Policajného zboru, aj ako človeka. Vážim si jeho rozhodnutie o to viac, že mám zásadné pochybnosti o obvinení, ktoré mu bolo vznesené. Som presvedčený, že toto obvinenie bolo účelové.“

 

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Pan Mikulec hra špinavú hru. Kovarik určite banuje že sa nechal nahovoriť aby bol prezidentom PZ. Na letel špinavcom.

  2. Kovařík veľmi dobre vie prečo tak rýchlo odchádza. Pri odchode policajta do civilu sú totiž peniaze až na prvom mieste. Radšej zobrať odchodné a výsluhový dôchodok teraz ako nikdy, pretože aj toto riziko tu je.

  3. Teraz treba zavriet prokurátora, aby vedel ako je v base. Zdá sa že Slovensko ovláda špinavá banda, aká tu ešte nebola, zlodej zlodeja udáva.

  4. Mikulec je spravna osoba ktora vie vela.VOS.. , len tolke roky mafie su zazrate v silovich zlozkach az na dve pokolenia tazko sa zbavit tej chobotnice . cudujem sa ze este matelko este nemal tazku autonehodu

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -