Súťaž v hode šipkami v Dennom centre

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Súťaž v hode šipkami patrí medzi obľúbené aktivity členov Denného centra pre seniorov. Ide o nenáročnú športovú disciplínu, pri ktorej nie je potrebné vynaložiť veľkú fyzickú námahu a môže ju hrať prakticky ktokoľvek a kdekoľvek. História šipiek siaha do starého Anglicka. Prvé terče boli zhotovené z korku či mäkkého dreva. Hra sa postupne rozširovala do ďalších krajín a v súčasnosti má milióny priaznivcov. Niet divu, že aj seredskí seniori pravidelne organizujú turnaj v hode šipkami.

Jedna zo súťaží sa konala koncom augusta a do turnaja sa zapojilo 14 hráčov, z toho desať žien a štyria muži. Pevný postoj, svižná ruka a presná muška rozhodli o víťazoch nasledovne: na prvom mieste sa umiestnila Mária Krivosudská, na druhom Ferdinand Benedik a tretie miesto obsadila Zdenka Slobodová.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články