Dni obce Pata (2)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vo včerajšom príspevku sme uverejnili fotoreportáž z prvého dňa osláv (piatok) Dní obce Pata, kde bol aj program na ďalšie dva dni. Dnes uverejňujeme fotoreportáž zo soboty a nedele. V sobotu počas osláv odovzdal starosta obce Jozef Berčík Pamätnú plaketu k 30. výročiu založenia ZO Jednoty dôchodcov v Pate, ktorú prevzala predsedníčka organizácie pani Jaroslava Horváthová. Zároveň si plaketu prevzal aj rodák z Paty Timotej Tóth – majster SR v športovej streľbe (trap) za rok 2020, za dlhodobé dosahovanie  vynikajúcich výsledkov na domácich a medzinárodných súťažiach. Timotej zároveň prevzal od starostu obce aj symbolický kľúč od novootvoreného fitnes centra v Pate.

Dnes sa konala v športovom areáli  slávnostná svätá omša za obec a jej obyvateľov, na ktorej spievala gospelová kapela KRV a VODA z Nitry.

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Dakujeme za krasne prezitie dni obce ,panovi starostovi panovi fararovi vsetkym organizatorom ktory sa podielali na tejto udalosti

 2. Vdaka Štefan za fotodokumentaciu vystihujucu tieti 3 krasne dni. Vdaka vsetkym, krori k nim prispeli. 👍

 3. Vďaka patrí všetkým čo sa starali o zdarný priebeh osláv dní obce Pata hlavne p. starostovi Jožkovi Berčíkovi aj Štefanovi Hubinákovi za zdokumentovanie tejto podarenej kultúrnej akcie. Vďaka aj všetkým učinkujúcim.

 4. Čo to tu trepeš o nejakej polievočke, veď Dni obce sa v Pate oslavujú každoročne už desiatky rokov (okrem minulého, preto mali teraz názov Dni obce Pata 2020 – 2021).

 5. Budte rad ze mate starostu p. Bercika v minulosti vam hrozilo ze obec Pata sa premenuje na Valentovicovo . Ak by nastala tato zmena cez uplatenych ciganov by volil jeho zatka Capakovicova dejiny Paty sa diametralne zmenili k horsiemu
  Povinne chodenie na futbalove zapasi
  Povinne polovne podujatia , strielanie nie von z obce ale do intravilanu na strechy domov
  Povinne ockovanie proti besnote
  Povinne prejazdy cez Patu aspon 10 krat

 6. Rad za tohto starostu😂😂😂 srandista
  Sak to bola katastrofa, nie obecne dni🙈
  Asi robis na Obecnom úrade, chapem musíš povinne chváliť aby si neprišiel o miesto

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -