Dni obce Pata (2)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vo včerajšom príspevku sme uverejnili fotoreportáž z prvého dňa osláv (piatok) Dní obce Pata, kde bol aj program na ďalšie dva dni. Dnes uverejňujeme fotoreportáž zo soboty a nedele. V sobotu počas osláv odovzdal starosta obce Jozef Berčík Pamätnú plaketu k 30. výročiu založenia ZO Jednoty dôchodcov v Pate, ktorú prevzala predsedníčka organizácie pani Jaroslava Horváthová. Zároveň si plaketu prevzal aj rodák z Paty Timotej Tóth – majster SR v športovej streľbe (trap) za rok 2020, za dlhodobé dosahovanie  vynikajúcich výsledkov na domácich a medzinárodných súťažiach. Timotej zároveň prevzal od starostu obce aj symbolický kľúč od novootvoreného fitnes centra v Pate.

Dnes sa konala v športovom areáli  slávnostná svätá omša za obec a jej obyvateľov, na ktorej spievala gospelová kapela KRV a VODA z Nitry.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Dakujeme za krasne prezitie dni obce ,panovi starostovi panovi fararovi vsetkym organizatorom ktory sa podielali na tejto udalosti

 2. Vdaka Štefan za fotodokumentaciu vystihujucu tieti 3 krasne dni. Vdaka vsetkym, krori k nim prispeli. 👍

 3. Vďaka patrí všetkým čo sa starali o zdarný priebeh osláv dní obce Pata hlavne p. starostovi Jožkovi Berčíkovi aj Štefanovi Hubinákovi za zdokumentovanie tejto podarenej kultúrnej akcie. Vďaka aj všetkým učinkujúcim.

 4. Čo to tu trepeš o nejakej polievočke, veď Dni obce sa v Pate oslavujú každoročne už desiatky rokov (okrem minulého, preto mali teraz názov Dni obce Pata 2020 – 2021).

 5. Budte rad ze mate starostu p. Bercika v minulosti vam hrozilo ze obec Pata sa premenuje na Valentovicovo . Ak by nastala tato zmena cez uplatenych ciganov by volil jeho zatka Capakovicova dejiny Paty sa diametralne zmenili k horsiemu
  Povinne chodenie na futbalove zapasi
  Povinne polovne podujatia , strielanie nie von z obce ale do intravilanu na strechy domov
  Povinne ockovanie proti besnote
  Povinne prejazdy cez Patu aspon 10 krat

 6. Rad za tohto starostu😂😂😂 srandista
  Sak to bola katastrofa, nie obecne dni🙈
  Asi robis na Obecnom úrade, chapem musíš povinne chváliť aby si neprišiel o miesto

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články