Posedenie pri povstaleckom guláši

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V sobotu 21. augusta sa uskutočnilo tradičné posedenie členov ZV SR – klub Sereď pri guláši. Ide o podujatie, ktoré sa každoročne organizuje pri príležitosti výročia Slovenského národného povstania. Pre mnohých to po dlhej dobe bola opäť príležitosť na stretnutie s priateľmi a bývalými kolegami. Účastníkov privítal a úvodné slovo predniesol predseda klubu Ondrej Urban, ktorý povedal: „Som rád, že sme sa opäť spoločne stretli. Mnohí sme sa nevideli vyše roka, keďže nám to epidemická situácia neumožňovala. Týmto stretnutím si zároveň chceme pripomenúť 77. výročie SNP. Myslím, že si túto udalosť musíme stále pripomínať, veď naši otcovia a dedovia riskovali a mnohí aj položili svoje životy za svoje ideály a bojovali proti režimu, ktorý tu bol.“
Po príhovore si prítomní minútou ticha uctili pamiatku zosnulých kolegov a priateľov. Súčasťou podujatia bolo aj blahoželanie jubilantom a oboznámenie sa s novinkami z vojenskej oblasti. Potom si už všetci pochutnali na špičkovom povstaleckom guláši a zaspomínali si na časy, keď v seredských kasárňach spoločne slúžili.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články