Dni obce Pata

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Včera sa začali v Pate tohtoročné oslavy Dní obce, ktoré zorganizoval Obecný úrad v Pate. Od 19.00 hod. až takmer do polnoci zabávali účastníkov osláv hudobné skupiny Randal, Dora a Bijou Terrier . Dnes pokračujú oslavy od 15.00 hod., programom pod názvom „To naše patanské“, vystúpením detí základnej školy, základnej umeleckej školy, tanečnej školy Vanesky Stankovej a zaspieva aj Stará chasa. Návštevníkom sa predstaví tiež Norbert Daniš, Giovanni Ricci a Martinka Koniariková, Repáňovská muzika z Terchovej, Ľudová hudba Čerešienka a o 20.00 známi Kollárovci. Sprievodným programom bude o 17.00 hod. spanilá jazda historických vozidiel. Samozrejme nebudú chýbať tradičné remeslá, atrakcie pre deti, tvorivá dielnička, výstavka prác detí výtvarného odboru ZUŠ a v neposlednom rade občerstvenie a ľudové jedlá.

V nedeľu sa uskutoční o 10.00 hod. v športovom areáli slávnostná svätá omša za obec a jej obyvateľov, ktorú bude celebrovať miestny správca farnosti Ladislav Kuna.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Kulturne podujatie tohto druhu pre Patu iba pozitivum , donedavna konane podujatia cez polovne zdruzenia sa zviditelnovanie osobi podozriveho tunelovania Nitrianskeho futbalu boli pod uroven

  2. Keby tam hral aj neviem kto ,vždy sa nájde niekto komu sa to nebude páčiť .Nedá sa vždy každému vyhovieť ,za mňa osobne dobre zvládnuté dni obce.👍

  3. Drzime palce starostovi len tak dalej , pekekny prezity kulturny vikend v Pate , konecne necitit vpliv Valentovica ,zapadol prachom ako vsetci mafiani jeho druhu , uz len voziac sa po Pate v tej jeho starej Fordovej skrine

  4. Nam sa Kollarovci pacili a aj celkova atmisfera. Bohuzial koli pracovným povinnostiam sme viac s rodinkou nestihli, ale reakcie ludi boli kladné. Vďaka patrí organizátorom. Ďakujeme.

  5. Pekna akcia pekne fotecky, konecne bez toho vasho jebnuteho predsedu pol zdruzenia firma TUNEL Sro ci firma SIGNIS Sro NItra

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -