Deťom v tábore Kempingáčik záchranári Rescuers Slovakia ukázali schopnosti štvornohých záchranárov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Letné prázdniny sa pomaly ale isto blížia ku koncu. A toto leto bolo poznačené podstatne menším cestovaním na dovolenky, ako letá spred roka 2020. To však neznamená, že deti ktoré chceli zaujímavým spôsobom mať vyplnené prázdninové dni v meste na to nenašli vhodné podmienky.

V letnom tábore Kempingáčik konaný ako inak v kempingu sa počas leta v niekoľkých turnusoch vystriedali desiatky detí. O vhodné využitie voľného času v tábore sa starali skúsené pedagogičky – animátorky. Deti sa nenudili. Medzi najzaujímavejší program pripravený v tábore patrili aj návštevy záchranárov so psami Rescuers Slovakia.

Záchranári deťom predviedli schopnosti štvornohých pomocníkov, ktorí sú dlhodobo cvičení na vyhľadávanie osôb v lesoch, či v ruinách a závaloch napr. pri prírodných nešťastiach.

Z jednej takejto návštevy záchranárov Rescuers Slovakia v tábore Kempingáčik sme pripravili malú reportáž.

 

 

 

 

Stretnutie s tímom Rescuers Slovakia bolo o to pre nás hodnotnejšie, že sme mali možnosť potvrdiť úspešnosť loga používaného od založenia klubu, teda cca 15 rokov. Kompletné grafické vyhotovenie loga s jeho návrhom realizovalo naše štúdio.

 

 

 

O letnom tábore Kempingáčik sme písali tu:

Skvelý letný tábor KEMPINGÁČIK

 

 

 

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články