Nezvestnú maloletú Nikitu záchranári našli na vlakovej stanici v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dobrovoľná organizácia, ktorá pomáha pri pátraní po nezvestných osobách a živelných pohromách pod názvom Záchranný Systém Západ informovala, že dnes večer v spolupráci s HAKA – Cielené pátranie po osobách vypátrali maloletú osobu Nikitu Gregušovú v Seredi. Na miesto privolali policajnú hliadku, ktorá si ju prevzala.

Nezvestnosť 17- ročnej Nikity, ktorá pochádza z obce Holiare, vyhlásilo OR PZ Komárno ešte dňa 25.7.2021.

Na Fb stránke HAKA – Cielené pátranie po osobách dnes večer pribudol príspevok od Maxa Poláka:

Nájdená nezvestná osoba ✅
Nikita G. sa našla živá a zdravá.
Dnes sme obdržali od členov skupiny HAKA informácie o pohybe nezvestnej Nikole Gregušovej . Tieto informácie sme posunuli POLICII a vyrozumeli sme aj kolegov z tímu Záchranný Systém Západ..Tí sa okamžite presunuli do Serede kde nezvestnú skutočne našli. Naši kolegovia ju odovzdali do opatery POLICIE a čoskoro bude Nikita v bezpečí svojej rodiny . Všetkým zúčastneným a to najme členom skupiny HAKA srdečne ďakujeme za pomoc . Váš HAKA tím.

 

 

zdroj: FB Záchranný Systém Západ, HAKA – Cielené pátranie po osobách

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Anonym, presne toto mi napadlo. A zial viem, o com hovorim… tiez ma vratili domov. To bol moment, kedy som stratila vsetku vieru v policiu a iluziu o tom, ze aspon jeden z nich chce skutocne pomahat a chranit.
    Niekedy je dobre skutocne vypocut aj to malolete dieta a so vsetkou vaznostou riesit aj to, co vravi.
    Dufam, ze to nie je tento pripad a slecna bude ok.
    Ak nie, nech sa slecna nevzdava a skusa volat na Linky dovery a podobne. Su tam ochotni ludia.

  2. Asi ťa sklamem, ale polícia aj v tvojom prípade na výber nemala. Ak je dieťa neplnoleté, treba ho vrátiť rodičom. Pokiaľ neexistuje žiadne rozhodnutie, ktoré by tvrdilo niečo iné.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -