Neplánujú za toto páni Blaha a Taraba a iní významní predstavitelia boja proti očkovaniu bojkotovať aj Facebook?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Dnes tu máme “hystériu” s horalkami a inými výrobkami Sedity kvôli vyjadreniu majiteľa I.D.C. Holding o očkovaní.
Dnes dokonca páni poslanci Blaha a Taraba a iní významní predstavitelia tejto FB scény vyhlásili bojkot týmto slovenským sladkým výrobkom.
Koncom júla 2021 Facebook vyhlásil, že pustí do svojich kancelárií len zaočkovaných zamestnancov. Facebook dokonca zavádza povinné očkovanie v USA. Povinné očkovanie.
Neplánujú za toto páni Blaha a Taraba a iní významní predstavitelia boja proti očkovaniu bojkotovať aj Facebook? Toto by nemali dopustiť. Povinné očkovanie musí byť pre nich fakt za čiaru. Nemôžu mať predsa dvojaký meter. Vyzývam ich aj na bojkot sociálnej siete Facebook.

Zdroj: FB

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Čistý výmysel,ani Vlaha,ani Taraba nie sú proti očkovaniu.Ako jeden tak aj druhý,v každom vystúpení hovoria o DOBROVOLNOM očkovaní,čo hovoria aj všetci ostatní Európsky a svetový politici.

  2. súdruh Blaha si na tej imperialistickej sieti postavil svoju kariéru, a jeho voličom nevadí tento jeho názorový kotrmelec…..prestať používať facebook je pre neho trochu ine kafe ako prestať jesť keksíky….

  3. Ratafak,to nemení nič na skutočnosti,že propaguje dobrovoľne očkovanie.On je súdruh,ja som toto a Vy ste čo?.Ja klasifikuje ludi podľa ich názoru,a nie ,čo sú a odkiaľ sú.Ak Vám niečo nepasuje do krámu,ide sa do osoby.

  4. Treba napisat objektivne ze Pavol Cekan je v prvom rade zazracny covidbiznismen. Na Slovensku sa stal širšie známym v súvislosti s pandémiou COVID-19 ako výrobca testov,[4][8] ktoré sa používajú naprieč celým svetom

    https://www.mojevideo.sk/video/35348/mudr_juraj_mesik_ockovanie.html

    https://www.mojevideo.sk/video/33d91/mrna_vakciny_elon_musk_biontech_dr_carrie_madej_a_covid_19.html

    https://www.mojevideo.sk/video/346cc/temna_davka_dr_cherri_tenpenny.html

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -