Neplánujú za toto páni Blaha a Taraba a iní významní predstavitelia boja proti očkovaniu bojkotovať aj Facebook?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Dnes tu máme „hystériu“ s horalkami a inými výrobkami Sedity kvôli vyjadreniu majiteľa I.D.C. Holding o očkovaní.
Dnes dokonca páni poslanci Blaha a Taraba a iní významní predstavitelia tejto FB scény vyhlásili bojkot týmto slovenským sladkým výrobkom.
Koncom júla 2021 Facebook vyhlásil, že pustí do svojich kancelárií len zaočkovaných zamestnancov. Facebook dokonca zavádza povinné očkovanie v USA. Povinné očkovanie.
Neplánujú za toto páni Blaha a Taraba a iní významní predstavitelia boja proti očkovaniu bojkotovať aj Facebook? Toto by nemali dopustiť. Povinné očkovanie musí byť pre nich fakt za čiaru. Nemôžu mať predsa dvojaký meter. Vyzývam ich aj na bojkot sociálnej siete Facebook.

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Čistý výmysel,ani Vlaha,ani Taraba nie sú proti očkovaniu.Ako jeden tak aj druhý,v každom vystúpení hovoria o DOBROVOLNOM očkovaní,čo hovoria aj všetci ostatní Európsky a svetový politici.

  2. súdruh Blaha si na tej imperialistickej sieti postavil svoju kariéru, a jeho voličom nevadí tento jeho názorový kotrmelec…..prestať používať facebook je pre neho trochu ine kafe ako prestať jesť keksíky….

  3. Ratafak,to nemení nič na skutočnosti,že propaguje dobrovoľne očkovanie.On je súdruh,ja som toto a Vy ste čo?.Ja klasifikuje ludi podľa ich názoru,a nie ,čo sú a odkiaľ sú.Ak Vám niečo nepasuje do krámu,ide sa do osoby.

  4. Treba napisat objektivne ze Pavol Cekan je v prvom rade zazracny covidbiznismen. Na Slovensku sa stal širšie známym v súvislosti s pandémiou COVID-19 ako výrobca testov,[4][8] ktoré sa používajú naprieč celým svetom

    https://www.mojevideo.sk/video/35348/mudr_juraj_mesik_ockovanie.html

    https://www.mojevideo.sk/video/33d91/mrna_vakciny_elon_musk_biontech_dr_carrie_madej_a_covid_19.html

    https://www.mojevideo.sk/video/346cc/temna_davka_dr_cherri_tenpenny.html

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články