Rýchlosť si vyžiadala svoju daň. Nehodu neprežil len 22 ročný vodič

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava  |MM|  Policajti boli privolaní k dopravnej nehode neďaleko obce Malženice.

Mladý vodič auta BMW išiel po ceste II. triedy medzi Trnavou a obcou Malženice. Podľa prvotných informácií, muž neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a v ľavotočivej zákrute nezvládol riadenie. Autom vyšiel vpravo mimo vozovku a dostal šmyk. Následne ho vyviezlo späť na cestu, prešiel cez protismer a bočnou stranou svojho auta narazil do stromu. Mladík zostal v aute zakliesnený. Pri náraze utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Pre zistenie prítomnosti alkoholu v jeho tele, mu bude odobratá krv.

Polícia na zistení okolností nehody a jej presnej príčiny intenzívne pracuje.

Apelujeme najmä na mladých a neskúsených vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti. Aj keď vám to kone pod kapotou dovolia, jazdite podľa predpisov a neriskujte zbytočne život a zdravie, či už svoje, alebo ostatných.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. O jedného idiota čo nevie kde má hranice a zdravý rozum menej 🙂 lepšie ako by mal zabiť niekoho nevinného na koho doma čaká rodina, žena, deti…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články