VIII. ročník hodového hokejbalového turnaja s úžasnými športovými výkonmi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Michal Hanus /  Skvelá atmosféra, úžasné športové výkony a úsmevy na tvárach súťažiacich aj divákov. Taký bol  tradičný, už VIII. ročník hodového hokejbalového turnaja, ktorý sa konal dňa 14. 08. 2021 na ihrisku TJ Rozkvet v Strednom Čepeni.

Bojovalo na ňom 5 tímov z okresu Galanta, Šaľa a Nitra systémom každý s každým. Naši Barani sa na ňom predstavili v nových dresoch, ktoré boli zakúpené aj z finančnej dotácie z mesta Sereď a podávali skvelé výkony. Žiaľ, na umiestnenie v prvej trojke to nestačilo a obsadili pekné 4. miesto.

S vysokými teplotami a súpermi si najlepšie poradil tím Bláznivé banány, ktorý zaslúžene skončil na prvom mieste. Na druhom mieste sa umiestnil Dream team, za ktorý hral aj športový referent TJ Rozkvet Patrik Vondena a na treťom mieste tím Xaus Boys. Piate miesto obsadil tím Starci.

Na záver turnaja bol vyhlásený najlepší brankár a najlepší strelec turnaja. Najlepším brankárom sa stal Peter Šimko z Bláznivých banánov a najlepším strelcom Lukáš Mrázik, taktiež „banánista“. Predseda organizácie im za skvelé výkony a prvenstvo daroval finančnú odmenu.

Seredskí Barani a TJ Rozkvet sa už teraz tešia na IX. ročník tejto skvelej športovej akcie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články