Pivný festival BEER FEST 2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pohodová muzika, pivá rôznych značiek a priateľské stretnutia – tak to vyzeralo na pivnom festivale BEER FEST 2021. Podujatie sa konalo v mestskom amfiteátri v Seredi počas piatka 13. a soboty 14. augusta.

Milovníci penivého chladeného moku si festival užili plnými dúškami. Návštevníci si mohli vychutnať skvelé pivá zo zahraničných a slovenských remeselných pivovarov: ERDINGER , Antoš, Wywar, Nachmelená opice, ŽIWELL, Kamenice nad Lipou, Sessler, Bradáč, Březňák, Pivovar u Ábela a Medobeer zo Smoleníc a ďalšie špeciály. Pripravené boli pivá svetlé i tmavé, desať či jedenásť stupňové, radlery ale aj výborné špeciality, sladké dobroty, detské atrakcie a kultúrny program.

Podujatie v piatok obohatil koncert hudobnej skupiny ALLEGRO, ktorá prezentuje svojou hrou najúspešnejšie melódie z repertoáru štyroch desaťročí pop music. V sobotu na dobrú náladu hrala kapela RESET, ktorých repertoár tvorí oldies , pop , ľudovky, rock ale aj hardrock.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články