Na podnikateľa Miroslava Výboha je vydaný medzinárodný zatykač

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pred niekoľkými rokmi na Slovensku nepredstaviteľné…

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. 30,126 v tieni,no to sa budeš veľmi čudovať,ako sa toto skončí.Totizto velikánskou blamážou a hanbou pre Slovensko!

 2. Anonym 17. augusta 2021, 8:16
  Tvoj názor Ti nikto neberie, aj keď s ním nesúhlasím. Svoj som už napísal vyššie. Blamáž bola podľa všetkého vláda Róberta Fica a jeho prisluhovačov.

 3. Adam Valček si všíma veľmi podozrivé výpovede tzv.kajúcnikov:
  Imrecze a Suchoba označujú ako miesto údajných korupčných schôdzok kanceláriu, ktorá v roku 2014 neexistovala.

  Imrecze tvrdí, že Pellegrini pýtal peniaze, lebo vláda dala na virtuálnu pokladnicu šibeničný termín v pláne boja proti daňovým podvodom. V pláne žiadna kasa nie je.

  Dvaja rôzni spolupracujúci obvinení vypovedajú rovnaké nepresnosti, hoci jeden z nich bol väzbe.

  Úplatok, ktorý mal byť údajne aj za „sfinalizovanie“ legislatívy k virtuálnej pokladnici, sa vraj platil pred jej schválením, keď ešte zákon mohol vrátiť vtedajší prezident Kiska.

  Výboh podal trestné oznámenie pre krivé obvinenie. Rozhoduje o ňom generálna prokuratúra.

  Tím na policajnej inšpekcii, ktorý rieši aj podozrenia z koordinácie kajúcnikov, zatiaľ výpovede v prípade Mýtnik 3 nerieši.

  Vo výpovediach bývalého prezidenta finančnej správy Františka Imreczeho a podnikateľa s informačno-komunikačnými technológiami Michala Suchobu sú významné nezrovnalosti, ktoré spochybňujú vierohodnosť ich výpovedí proti predsedovi politickej strany Hlas Petrovi Pellegrinimu a oligarchovi Miroslavovi Výbohovi.

  Národná kriminálna agentúra na základe výpovedí Imreczeho a Suchobu tvrdí, že údajné korupčné schôdzky v súvislosti so snahou presadiť virtuálnu registračnú pokladnicu sa uskutočnili vo Výbohovej kancelárii v hoteli Carlton v roku 2014.

  V skutočnosti to nemôže byť pravda, pretože v roku 2014 Výboh ani monacký konzulát nesídlili v hoteli Carlton a konkrétna kancelária, ktorú Imrecze a Suchoba opisujú, vtedy ani neexistovala. V ich výpovediach sú aj ďalšie nezrovnalosti.

 4. Imrecze tvrdil, že úplatok pre Pellegriniho bol potrebný preto, lebo sa zákon k virtuálnej registračnej pokladnici schvaľoval na poslednú chvíľu a potrebná bola široká politická podpora. „Diskutovali (Imrecze s vtedajším štátnym tajomníkom ministerstva financií Pellegrinim, pozn.) predovšetkým k tomu, aby legislatívna zmena pre zavedenie virtuálnej pokladnice bola zrealizovaná včas, riešenie virtuálnej pokladnice bolo súčasťou Akčného plánu boja proti daňovým podvodom, ktorý bol schválený vládou a termíny plnenia tohto plánu boli časovo veľmi náročné, nakoľko išlo o krátke obdobie na splnenie týchto úloh,“ opisuje polícia Imreczeho výpoveď.
  Valček však poukázal na to, že akčný plán proti daňovým podvodom bol schválený ešte v roku 2012 a projekt vrituálnej registračnej pokladnice nebol jeho súčasťou. Okrem toho, údajne nesedí ani vyjadrenie o rozsiahlej politickej podpore, pretože v rokoch 2012 až 2016 vládol Smer-SD, ktorého bol Pellegrini súčasťou, sám. Tým pádom sa nemusel o zákonoch radiť s koaličnými partnermi. A v čase, kedy sa finalizovali rokovania o eKase, Pellegrini z rezortu financií odchádzal a nahradil na poste odchádzajúceho ministra školstva Dušana Čaploviča.

 5. Dobrý postreh,veď to všetci vieme,ako sa veci majú,ale to nevadí novinárom umiestňovať podobne vymysli na predných stránkach novín.O správe SIS,a o skutočne úradných záznamoch sa tam nedočítate nič.To ide brutálne proti občanom,a oni sa spamataju,až keď bude neskoro,a totalita zavrie huby aj im.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články