Na podnikateľa Miroslava Výboha je vydaný medzinárodný zatykač

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pred niekoľkými rokmi na Slovensku nepredstaviteľné…

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. 30,126 v tieni,no to sa budeš veľmi čudovať,ako sa toto skončí.Totizto velikánskou blamážou a hanbou pre Slovensko!

 2. Anonym 17. augusta 2021, 8:16
  Tvoj názor Ti nikto neberie, aj keď s ním nesúhlasím. Svoj som už napísal vyššie. Blamáž bola podľa všetkého vláda Róberta Fica a jeho prisluhovačov.

 3. Adam Valček si všíma veľmi podozrivé výpovede tzv.kajúcnikov:
  Imrecze a Suchoba označujú ako miesto údajných korupčných schôdzok kanceláriu, ktorá v roku 2014 neexistovala.

  Imrecze tvrdí, že Pellegrini pýtal peniaze, lebo vláda dala na virtuálnu pokladnicu šibeničný termín v pláne boja proti daňovým podvodom. V pláne žiadna kasa nie je.

  Dvaja rôzni spolupracujúci obvinení vypovedajú rovnaké nepresnosti, hoci jeden z nich bol väzbe.

  Úplatok, ktorý mal byť údajne aj za „sfinalizovanie“ legislatívy k virtuálnej pokladnici, sa vraj platil pred jej schválením, keď ešte zákon mohol vrátiť vtedajší prezident Kiska.

  Výboh podal trestné oznámenie pre krivé obvinenie. Rozhoduje o ňom generálna prokuratúra.

  Tím na policajnej inšpekcii, ktorý rieši aj podozrenia z koordinácie kajúcnikov, zatiaľ výpovede v prípade Mýtnik 3 nerieši.

  Vo výpovediach bývalého prezidenta finančnej správy Františka Imreczeho a podnikateľa s informačno-komunikačnými technológiami Michala Suchobu sú významné nezrovnalosti, ktoré spochybňujú vierohodnosť ich výpovedí proti predsedovi politickej strany Hlas Petrovi Pellegrinimu a oligarchovi Miroslavovi Výbohovi.

  Národná kriminálna agentúra na základe výpovedí Imreczeho a Suchobu tvrdí, že údajné korupčné schôdzky v súvislosti so snahou presadiť virtuálnu registračnú pokladnicu sa uskutočnili vo Výbohovej kancelárii v hoteli Carlton v roku 2014.

  V skutočnosti to nemôže byť pravda, pretože v roku 2014 Výboh ani monacký konzulát nesídlili v hoteli Carlton a konkrétna kancelária, ktorú Imrecze a Suchoba opisujú, vtedy ani neexistovala. V ich výpovediach sú aj ďalšie nezrovnalosti.

 4. Imrecze tvrdil, že úplatok pre Pellegriniho bol potrebný preto, lebo sa zákon k virtuálnej registračnej pokladnici schvaľoval na poslednú chvíľu a potrebná bola široká politická podpora. „Diskutovali (Imrecze s vtedajším štátnym tajomníkom ministerstva financií Pellegrinim, pozn.) predovšetkým k tomu, aby legislatívna zmena pre zavedenie virtuálnej pokladnice bola zrealizovaná včas, riešenie virtuálnej pokladnice bolo súčasťou Akčného plánu boja proti daňovým podvodom, ktorý bol schválený vládou a termíny plnenia tohto plánu boli časovo veľmi náročné, nakoľko išlo o krátke obdobie na splnenie týchto úloh,“ opisuje polícia Imreczeho výpoveď.
  Valček však poukázal na to, že akčný plán proti daňovým podvodom bol schválený ešte v roku 2012 a projekt vrituálnej registračnej pokladnice nebol jeho súčasťou. Okrem toho, údajne nesedí ani vyjadrenie o rozsiahlej politickej podpore, pretože v rokoch 2012 až 2016 vládol Smer-SD, ktorého bol Pellegrini súčasťou, sám. Tým pádom sa nemusel o zákonoch radiť s koaličnými partnermi. A v čase, kedy sa finalizovali rokovania o eKase, Pellegrini z rezortu financií odchádzal a nahradil na poste odchádzajúceho ministra školstva Dušana Čaploviča.

 5. Dobrý postreh,veď to všetci vieme,ako sa veci majú,ale to nevadí novinárom umiestňovať podobne vymysli na predných stránkach novín.O správe SIS,a o skutočne úradných záznamoch sa tam nedočítate nič.To ide brutálne proti občanom,a oni sa spamataju,až keď bude neskoro,a totalita zavrie huby aj im.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články