Koncert Richarda Müllera v Galante je zrušený

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestské kultúrne stredisko Galanta /13 AUG 2021/
MsKS v Galante Vám oznamuje, že koncert Richarda Müllera, ktorý sa mal konať dňa 14.8.2021 je ZRUŠENÝ !

Zakúpené vstupenky v hotovosti môžete vrátiť v pracovné dni od 7:00 do 15:00 hod. na programovom oddelení MsKS – 1. poschodie, č. dv. 55, vchod z boku budovy.

O vrátenie vstupného za vstupenky zakúpené online je možné požiadať do 20.8.2021
do 15:00 hod. na e-mailovej adrese ekonom@domkulturyga.sk
Prosíme o zaslanie Potvrdenia o nákupe vstupeniek spolu s oznámením čísla účtu, na ktorý má byť vstupné vrátené. Platba bude realizovaná 23.8.2021.

Za pochopenie ďakujeme!

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. to už tu v článku nenapíšu, že prečo, no a prečo je zrušený? lebo mesto chcelo, aby tam mohli ísť len zaočkovaní či testovaní a to rišo odmietol, že sa nebude podieľať na rozdeľovaní ľudí, radšej zrušil koncert a dobre spravil 🙂

  2. Správne, preto ruší koncerty, a má náš obdiv, konečne sa umelci (sice nie všetci) zobúdzajú 👍👍👍Stanke to nebude,

  3. od risa by som to necakal,ale palec hore,nechce aby nas ta primitivna vlada rozdelovala,skoda ,ze viaceri umelci sa k nemu nepridaju,ale co mozeme cakat od tupej polnisovej,malachovskej a inych kreatur.

  4. Kreatúra si ty a na Riška keby povolili vstup aj mimozemšťanom, tak by tam mal poloprázdno, to je pravý dôvod, ale vyhovoriť sa dá na covid, teraz je to taká moderná výhovorka.

  5. Aj papa Ferko by mohol zrušiť predstavenie, tiež rozdieľuje slovákov, aký dobrý dede, mohol by sa začať zaoberať aj Bibliou, tam má popis ako sa správať k ľuďom, Pán Ježiš chodil aj medzi chorými, nebál sa, papa Ferko sa čoho bojí? Keď nevie niečo nájsť v knihe Kníh, tak nech si zavolá exministra zdravotníctva, ten mu to pomôže nájsť.

  6. pre Anonym 14. augusta 2021, 14:12, ano, v galante poloprazdno a v prahe hra pre 20 000 ludi, he he

  7. Anonym14.31.Ako to slušné napísať,si hlupák,keď veríš,že pápež to tak chce.Pochybujem,že o Tom vôbec vie,čo si vymyslela nasa vláda.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -