Obec venovala občanom výletnú plavbu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sezóna výletných plavieb s loďou Eleanor je v plnom prúde. Táto seredská atrakcia sa stáva čoraz obľúbenejšou a denne ju využíva mnoho turistov. Obec Pusté Sady pod vedením starostu Tomáša Nemečka pripravila na toto leto pre svojich občanov malé prekvapenie – záujemcom darovala výletnú plavbu loďou po Váhu.

„Naša obec každoročne v období prázdnin spríjemňuje svojim občanom letné dni rôznymi výletmi, turistickými pochodmi alebo inými voľnočasovými aktivitami. Keďže sa v Seredi organizujú výletné plavby katamaránom Eleanor, rozhodli sme sa tento rok zabezpečiť našim občanom rekreačnú plavbu po Váhu. Osobne som sa stretol s prevádzkovateľom Richardom Hričovským, dohodli sme si podrobnosti a stanovili termín, ktorý vyhovoval obom stranám,“ povedal Nemeček.

Loď Eleanor v utorok 10. augusta celý deň vozila po Váhu občanov Pustých Sadov, ktorým plavbu podľa starostu zafinancovala obec. Celkom si relax po vodnej hladine s viac ako hodinovou plavbou po trase Sereď – Váhovce užilo takmer 50 ľudí, ako starších tak i mladších. „Nakoľko obec vlastní väčšie vozidlo, ponúkol som občanom ako bonus aj kyvadlovú dopravu z Pustých Sadov do Serede a späť. Budem rád, ak som týmto krokom inšpiroval aj starostov okolitých obcí, veď podobné atrakcie sú medzi ľuďmi na celom Slovensku obľúbené. Teraz máme takéto výletné plavby priamo v susedstve a bolo by škoda nevyužiť potenciál Váhu a nedopriať plavbu občanom, najmä ak si ju nemôžu dovoliť. Prevádzkovateľ lode je veľmi ústretový a aj touto cestou mu ďakujem za spoluprácu, “ doplnil starosta. Aj spätná väzba od občanov Pustých Sadov bola pozitívna. Dobré počasie, krásny zážitok a príjemne strávený voľný čas si všetci pochvaľovali.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -