Polovica leta je za nami. 4 nehody denne a každá 6 pozitívna

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Júl bol na cestách v Trnavskom kraji z pohľadu štatistík celkom optimistický a čísla porovnateľné s minulým rokom.

Policajti riešili celkom 138  (-5) nehôd

🔹Trnava 39 (-2)
🔹Dunajská Streda 28 (+6)
🔹Senica 18 (-5)
🔹Galanta 16 (+3)
🔹Piešťany 14 (-7)
🔹Skalica 14 (+2)
🔹Hlohovec 9 (-2)

NÁSLEDKY NA ŽIVOTE A ZDRAVÍ

🔹o život prišli 3 osoby (SE-2,SI-1)
🔹4 osoby ťažko zranené (GA-2, SE a SI-1)
🔹60 osôb ľahko zranených
– v okrese Trnava 23 (+6), Dunajská Streda 11 (+2), Senica 10 (-2), Skalica 6 (+3), Piešťany 5 (+3), Hlohovec 3 (-4) a Galanta 2 (-1).

- Inzercia -

21 NEHÔD ZAVINIL ALKOHOL

🔹Dunajská Streda 6 (-1)
🔹Skalica 5 (+3)
🔹Hlohovec 3 (+3)
🔹Trnava 3 (0)
🔹Galanta 2 (-1)
🔹Piešťany 1 (-3)
🔹Senica 1 (-2)

CHODCI A CYKLISTI MINIMUM

Z celkového množstva nehôd zavinili chodci 3 nehody a cyklisti 8 nehôd.
Vodiči, zvýšte opatrnosť najmä v mestách a obciach, kde evidujeme až 87 nehôd. Paradoxne, takmer všetky nehody sa stali na suchej vozovke a ich počet stúpal najmä po 16.00 h. Najviac zranených ošetrili záchranári v júli na cestách II. triedy a III. triedy.
Želáme pohodu na cestách a šťastne do cieľa!
Obrázok: takto vidia deti bezpečnosť na cestách

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články