Iba 13 ročnú ponúkli na sobáš za 3 000 Eur. Obvinení sú z obchodovania s ľuďmi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR  |MM|   Vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii ÚHCP P PZ vzniesol obvinenie štyrom občanom Slovenskej republiky pre zločin obchodovania s ľuďmi spáchaný formou núteného sobáša.

Vyšetrovateľ obvinil dve ženy a dvoch mužov (vo veku 35 až 53 rokov) z obce blízko Komárna. Podľa policajných zistení vtedy 13 ročné dievča ponúkli na sobáš za finančnú odmenu 3.000 eur. Ženích mal vtedy 17 rokov. Následne sa musela proti svojej vôli presťahovať do spoločnej domácnosti, pomáhať s domácimi prácami a starostlivosťou o manžela, no domácnosť opustiť nemohla.

Za tento zločin hrozí po dokázaní viny trest odňatia slobody vo výške od 7 do 12 rokov. Obvinení sú stíhaní na slobode.

                Polícia v tejto súvislosti upozorňuje, že kto zláka, prepraví, prechováva, odovzdá alebo prevezme dieťa, hoci aj s jeho súhlasom, na účel detskej prostitúcie alebo inej formy sexuálneho vykorisťovania vrátane detskej pornografie, nútenej práce či nútenej služby vrátane žobrania, otroctva alebo praktík podobných otroctvu, nevoľníctva, núteného sobáša, zneužívania na páchanie trestnej činnosti, nezákonnej adopcie, odoberania orgánov, tkanív či bunky alebo iných foriem vykorisťovania, potresce sa odňatím slobody na 7 až 12 rokov.   

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Zas len tie vyjebané negerské svine!
    Keď nekšeftujú s drogami, tak robia kupleraj!
    Skapte všetci jak vás je!
    SKAPTE!!!

  2. A nejak sa nám tu rozmohlo žobranie. Asi mesiac dozadu taká malá cigánka s asi 3-4 ročným chlapcom drankala drobné,pokiaľ možno čo najviac. O pár dní ďalšia pričmúdená s blond vlasmi pýtala drobné. Dal som jej 1.-euro. Ešte sa ohradila že iba jedno ? Že ona myslela aspom 10.-…..
    Ešte dočkajte mladý pán,to keď som odchádzal. Takú mladú by ste nechcel ? A ukazovala hlavou na jednu sopľandu kúsok opodiaľ asi 13 – 14.ročnú. Daj pokoj reku ! A včera zasa jedna na blond drankala peniaze. Keby som mohol,tak by som jej najradšej dal po papuli ! Ale ja ženy nebijem a nie som agresívny

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -