Iba 13 ročnú ponúkli na sobáš za 3 000 Eur. Obvinení sú z obchodovania s ľuďmi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR  |MM|   Vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii ÚHCP P PZ vzniesol obvinenie štyrom občanom Slovenskej republiky pre zločin obchodovania s ľuďmi spáchaný formou núteného sobáša.

Vyšetrovateľ obvinil dve ženy a dvoch mužov (vo veku 35 až 53 rokov) z obce blízko Komárna. Podľa policajných zistení vtedy 13 ročné dievča ponúkli na sobáš za finančnú odmenu 3.000 eur. Ženích mal vtedy 17 rokov. Následne sa musela proti svojej vôli presťahovať do spoločnej domácnosti, pomáhať s domácimi prácami a starostlivosťou o manžela, no domácnosť opustiť nemohla.

Za tento zločin hrozí po dokázaní viny trest odňatia slobody vo výške od 7 do 12 rokov. Obvinení sú stíhaní na slobode.

                Polícia v tejto súvislosti upozorňuje, že kto zláka, prepraví, prechováva, odovzdá alebo prevezme dieťa, hoci aj s jeho súhlasom, na účel detskej prostitúcie alebo inej formy sexuálneho vykorisťovania vrátane detskej pornografie, nútenej práce či nútenej služby vrátane žobrania, otroctva alebo praktík podobných otroctvu, nevoľníctva, núteného sobáša, zneužívania na páchanie trestnej činnosti, nezákonnej adopcie, odoberania orgánov, tkanív či bunky alebo iných foriem vykorisťovania, potresce sa odňatím slobody na 7 až 12 rokov.   

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Zas len tie vyjebané negerské svine!
    Keď nekšeftujú s drogami, tak robia kupleraj!
    Skapte všetci jak vás je!
    SKAPTE!!!

  2. A nejak sa nám tu rozmohlo žobranie. Asi mesiac dozadu taká malá cigánka s asi 3-4 ročným chlapcom drankala drobné,pokiaľ možno čo najviac. O pár dní ďalšia pričmúdená s blond vlasmi pýtala drobné. Dal som jej 1.-euro. Ešte sa ohradila že iba jedno ? Že ona myslela aspom 10.-…..
    Ešte dočkajte mladý pán,to keď som odchádzal. Takú mladú by ste nechcel ? A ukazovala hlavou na jednu sopľandu kúsok opodiaľ asi 13 – 14.ročnú. Daj pokoj reku ! A včera zasa jedna na blond drankala peniaze. Keby som mohol,tak by som jej najradšej dal po papuli ! Ale ja ženy nebijem a nie som agresívny

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články