Rybári vyčistili brehy v okolí vodných revírov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Členovia Slovenského rybárskeho zväzu v Seredi sa už roky príkladne starajú o svoje revíry. Nie raz sme informovali verejnosť o ich aktivitách. Okrem zarybnenia vodných plôch, výlovu, úprav terénu či prikrmovaniu pravidelne čistia aj okolitú prírodu. Jedna z plánovaných brigád sa uskutočnila poslednú júlovú sobotu. Cieľom bolo vyzbierať rôzny odpad, ktorý tam počas svojich výletov a vychádzok zanechávajú nezodpovední návštevníci. Skupinka dobrovoľníkov vyčistila brehy vodných plôch v Hornom Čepeni, Dolnej Stredy ale aj šintavskú stranu Váhu od diaľničného mosta cez bagrovisko. Vyzbierať sa podarilo 2 veľkoobjemové kontajnery odpadkov.

Výbor SRZ MsO Sereď plánoval brigádu vo väčšom počte dobrovoľníkov, no záujem bol minimálny: „Mrzí nás pasivita našich členov, ktorí vo veľkej miere túto dôležitú akciu odignorovali. O to viac ale ĎAKUJEME všetkým tým, ktorí si našli čas a pomohli nám vyčistiť brehy našich vôd a tým spríjemnili pobyt v prírode nám všetkým.“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články