Policajti z Leopoldova vypátrali muža, zachránili tak mladý život

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti počas nočnej služby pomohli 25 ročnému mužovi, v ťažkej životnej situácii.

V stredu večer požiadal políciu o pomoc jeho otec. S rodinou odmietol komunikovať a skrýval sa neznámom mieste. Policajtom nakoniec zodvihol súkromný mobilný telefón. Počas takmer hodinového telefonátu ho hľadali v lesíku, pri obci Červeník. Nakoniec sa im ho podarilo presvedčiť, a muž im prezradil, kde sa nachádza. Keď ho našli, bol dezorientovaný, intoxikovaný a nešťastný z finančnej situácie, do ktorej sa dostal. Do príchodu RZP mu poskytovali morálnu podporu a pomoc. Záchranná akcia trvala takmer 3 hodiny. Vzhľadom na citlivosť prípadu nemôžeme poskytovať bližšie informácie.

Kolegom Martinom patrí veľké ĎAKUJEME

V naliehavej životnej situácii KONTAKTUJTE odborníkov
Krízová linka pomoci Vám ponúka nonstop anonymné a bezpečné miesto pre konverzáciu a zdieľanie svojich pocitov. Práve zdieľanie svojich myšlienok a pocitov môže viesť k zníženiu stresu, upokojeniu silných emócií a poskytnutiu úľavy – https://www.krizovalinkapomoci.sk/o-krizovej-linke-pomoci/

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. A nie je to nahodou ich praca?A co teraz ,chcu medailu alebo co?Hasici, zachranari zachrania viac zivotov,ale este ani jeden clanok tu o nich nebol.Ak kvazi novinar Majko napise normalny clanok,tak prisaham ze prestanem fajcit.A este sa daju odfotit.Ak maju na sebe uniformu tak su v praci.Takze na toto idu nase dane.

  2. Storm, ty by si mal prestat fajcit, pretoze pocas prac.doby to znizuje tvoju produktivitu prace a za fajcenie ta neplatia, sustred sa na pracu a raz mozno spravis nieco, za co ta pochvalia

  3. O mna sa nemusis bat,ja za svoju pracu neocakavam potlesk,nemusim sa fotit .Ale ver tomu ze pomaham kazdy den ludom.Nebudem tu vypisovat ,bol som v situaciach ktore ty len vidis v spravach.A ver tomu ze po jednom zasahu nasleduje dalsi,ktory je este horsi.A ver tomu, ze po takych zasahoch by si si zapalil aj ty.Ja neocakavam pochvalu,ani by som nechcel.Mna tesi ze vecer si poviem,zas som niekomu pomohol,bez toho aby som to niekam dal vediet ,ci sa fotil.Uz chapes moj prispevok?

  4. Pochvala , patrí každému kto pomôže či je policajt , hasič či iné. A prečo , by sa nemal od-fotiť , ty ako nechceš sa nefoť ak ty to vadí. Mne takéto pozitívne , články tešia teba nie ?

  5. Pre Storm, dočítal si sa niekde, že chcú medailu? Prečítaj si ešte raz článok a komentuj len to čo tam je napísané.

  6. Storm: Závisť, je veľmi zlá vlastnosť. Človek potom hľadá všade iba negatíva. Sú proste ľudia, ktorí sa vedia tzv. “predať” a ľudia, ktorí to nepotrebujú a stačí im dobrý pocit 🙂

  7. Áno. Máš pravdu, je to ich práca. Ale na to sa tí policajti môžu zvysoka vysrať. Tak, ako na to serú iní policajti celý svoj profesionálny život a pritom poberajú rovnakú výplatu ako ti policajti, ktorí sa naozaj o nás obyčajných ľudí starajú a robia to, čo od nich spoločnosť očakáva. Tak si nechaj svoje múdrosti pre seba a váž si, že sa kde tu medzi policajtmi nájdu takí, ktori si zaslúžia uznanie ostatných a svoje hejty si odlož pre tých policajtov, ktorí si pomýlili svoje povolanie s povolanim bacharov a buzeruju spoločnosť. Raz v zivote sa môžu takýto policajti, ktorí si robia svoju robotu dobre, zísť aj tebe. Na záver by som bol zvedavý, ako si TY dobre a zodpovedne robíš svoju prácu a ci vždy robíš to, čo sa od TEBA očakáva.

  8. A ešte by som dodal, že som sa takisto viac krát zúčastnil pomoci iným ľuďom. Nie profesionálne, ako ty. Ale ako okoloidúci. Bez potreby, aby mi za to niekto ďakoval. Beriem to ako samozrejmosť. Pokiaľ pomáhaš ty ľuďom profesionálne a máš pocit, že ti za to niekto malo ďakuje a závidíš policajtom, ktorí tu vďaku dostali, mal by si sa nad sebou zamysliet ty. A nie oni. Zamyslieť sa, či ťa tvoja práca baví. Ak je to tak, ako píšeš, že ťa napĺňa, keď si večer zapáliš cigu a hreje ta pocit, že si zas niekomu pomohol, prečo ta potom rozčuľuje, keď niekto iny, hoc v odlišnej uniforme, za rovnakú činnosť, akú robíš ty sám, dostane pochvalu..? Nejde predsa o to isté? O pomoc ľuďom?

  9. Storm 2. augusta 2021, 15:06 – ludom ako Ty prestat fajcit nepomoze. Najskor sa musia naucit citat. A to sa treba vratit na prvy stupen ZS…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články