Hľadá sa stratený psík. Nevideli ste ho?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Hľadá sa stratený psík rasy Cavalier King Charles Spaniel, má poranenú labku a posledný krát bol videný v okolí Lidlu dnes okolo 18:36 hod. Je bez obojka a počúva na meno Rusty.

V prípade informácii kontaktujte +421918255187.

Ďakujeme za pomoc pri jeho hľadaní.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. okolo 20 -OO som ho videl za bilou teda presne za meandrom vzadu ako je ta sportova hala bol to urcite on treba tam ist pozriet k tim garazam

  2. Dobry den my sme videli rustyho na dionyze štura a išiel na fandlyho školu .. a hladame ho a ked najdeme zavolame . Dovidenia

  3. Dobry to som zas ja to ze na dionyze šture bol neviem okolo 19:30 a hladame stale aj dnes ho najdeme urcite je to krasny psik. Najdeme tak zavolame na čislo vaše . A spytam sa keby ho najdeme tak pridete si prenho? Dakujem.

  4. Ďakujem všetkým za komentáre a rady, aj vďaka komentárom z FB sme sa k nemu dostali, žiaľbohu pri pokuse o chytenie ho zrazilo auto… :'(

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články