PRÁVE TERAZ: Ulica M.R. Štefánika je z časti neprejazdná kvôli servisu signalizácie na ceste

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Práve teraz na ul. M.R. Štefánika servisná firma opravuje výstražné svetlá pri priechode pre chodcov cez hlavnú komunikáciu pri skladoch Hubertu.

Doprava na ul. M.R. Štefánika je obmedzená v celom jazdnom pruhu v smere od svetelnej križovatky na Šintavu. Na mieste sa samozrejme tvorí rad čakajúcich áut, na čo sme boli upozornení čitateľmi.

Na miesto sme sa prišli pozrieť, boli sme informovaní, že niektoré z blikačov nefungovali  a v týchto chvíľach sú servisnými pracovníkmi vymieňané.

Všetko toto považujeme za nevyhnutné pre bezpečnosť cestnej premávky, no opätovne zdôrazňujeme, že investor či už ním je správca komunikácie alebo mesto by malo v týchto prípadoch postupovať spôsobmi obvyklými pre civilizované krajiny s braním ohľadu na dátum, v ktorom sa nachádzame. Nikde vo vyspelom svete totiž servisné práce na takto frekventovaných komunikáciách nie sú vykonávané v najväčšej dopravnej špičke počas dňa, ale v nočných hodinách, kedy je premávka buď prakticky žiadna, alebo minimálna.

Aj u nás v meste v minulosti bývalo zvykom  dopravné značenie maľovať v nočných hodinách, no v poslednej dobe aj tieto práce sú vykonávané počas dňa, čo výrazne obmedzuje premávku.

Pozor ! Jazdite opatrne a venujte zvýšenú pozornosť prejazdu po ulici M.R. Štefánika !

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Nechápem preco takéto opravy nerobia v neskorších hodinách ked nieje taka premávka tak isto aj to maľovanie čiar. Vzdy to robia cez špičku.

 2. už sa až smejem na tychto nazoroch že taketo veci sa majú robit v noci… sranda je že zakaždým to vrvaia ľudia ktorý by takuto pracu nikdy nerobili a duplom nie v noci…
  podalsie či by to robili cez den alebo v noci vždy sa najdu kokoti v tejto hnilej Seredi čo sa budu sťažovať.
  keby to robia v noci tak vznikne članok o tom že robia počas nočneho kludu hluk… aj slepý si všimne že tam je elektrocentrala a zabíjačka.
  a o tom že malo kto robi v noci ked že to skoro nikto nepreplatí tomu pracovníkovi a podalšie maju aj rodiny tiež chcu s nimi tráviť čaš

 3. Počuj dedko dáko si sa nechal uniesť… radšej povedz koľko stojí takýto servis a či ho robí jedná miestna sro… možno to by vysvetlilo tvoje rozčarovanie nad tým… najlepšie by bolo tento servis robiť o 15:00 keď idú ľudia z práce alebo od 7:00 keď idú do práce aby nedajbože nemuseli robiť servis o 19:00 pretože je kopu iných odvetví kde sa nerobí mimo bežnú prac dobu

 4. Uz prestante kydat na mesto,za chvilu su k
  Volby,zvolte si svojich zastupcov.Zvolte si znova svojich 30 roc.poslancov,opitajte sa ich čo urobili pre mesto,pre šport,pre mladež,pre kultúru po 20-30 ročnom pósobení v mest.zastupitelstve,a ešte im tam chýba majko fodograf

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články