Pozastavenie očkovania v Seredi od 01.08.2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská poliklinika Sereď /28 JÚL 2021/
Mestská poliklinika v Seredi oznamuje, že vakcinačné centrum v rámci polikliniky Sereď, dočasne pozastavuje očkovanie od 1.8.2021.

Ak máte záujme sa dať zaočkovať proti ochoreniu Covid-19 – je to možné najbližšie v Galante či v Trnave.
Očkovaní, ktorí dostali prvú dávku vakcinácie v Seredi – dostanú vyrozumenie v SMS správe s miestom podania ich druhej dávky (predpokladáme Trnava).

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. No Jozinko co hovoris na nove skutocnosti? Ci aj v tomto videu je veterinar? Alebo stale nic a uz si bol na tretiu davku?

 2. Nové skutočnosti:

  Prezident Federácie nemocníc Francúzska Frédéric Valletoux vyzýva na povinné očkovanie celej populácie proti covidu a nalieha na vedenie krajiny, aby k vakcinácii pristúpilo napriek odporu tábora antivaxerov a odporcov covidpasov. S výzvou prišiel Valletoux v čase, keď vo Francúzsku stúpajú počty infikovaných i hospitalizovaných s vážnym priebehom.

  Na Floride je hospitalizovaných viac ako 10 200 pacientov s covidom, čo je najviac od začiatku pandémie. O deň skôr tamojšie úrady hlásili rekordný denný nárast počtu infikovaných. V prepočte na obyvateľov teraz Florida eviduje najviac hospitalizovaných pacientov s covidom v USA. Nemocnice po celom štáte medzitým hlásia, že musia nových pacientov umiestňovať na lôžka v chodbách. Množstvo nemocníc tiež informovalo, že výrazne klesol vek hospitalizovaných ľudí.

 3. Dezolat skus doplnit aj pomer zaockovani a nezaockovani. A vidis ako naberaju na obratkach demonstracie prave vo Francúzsku? Ak to takto pojde dalej tak z toho bude občianska vojna

 4. …a comu ze to Obynko hovoris skutocnosti?
  Tomu, ze najaky trotl si chce privlastnit zasluhy K.Kariko?

 5. Francúzsko plne zaočkovaný 52%, zaočkovaný prvou dávkou 62% 41 milionov ľudí. Môžeme im ticho závidieť rýchlosť ktorou očkujú …

 6. Pane Bože, daj mi silu čítať príspevky od Obyvatel. Ja chápem, že na svete je aj veľa chorých ľudí, ale tento je potrestaný príliš. Daj silu aj všetkým ľuďom v jeho blízkosti, nech majú s ním súcit a trpezlivosť.

 7. Takze dvakrat ockovani maju viac slobody a vyhody aby to viac a bez kontroly roznasali. To je zvratenost co?

 8. A komu to budeme my zaočkovaní roznášať? No predsa vám nezaočkovaným, ktorí skončíte v nemocnici. Už ti Daniel mrzne úsmev? Myslíš, že kvôli takým ako ty bude lockdown? Nebude, je to tvoja voľba a lotéria. Odtrhni si margarétku a trhaj; prežijem, neprežijem, prežijem, neprežijem…

 9. Oby ty tlk, uz som ti to hovoril viac krat – aspon si tie clanky precitaj, kym ich sem pastnes. Potom snad nebudes za blba. Snad. Nie, budes aj potom, ale aspon budes vediet co sem davas.
  Dano, osvietený? To akoze vo vyklade, aby vsetci videli? Setri energiu, uz vsetci vedia.

 10. Jozinko co to pan Fauci povedal?

  Virálna nálož v nasofarynxe u vakcinovaných pri tzv. „breakthrough“ infekcii (t.j. prepuknutiu ochorenia napriek dvom dávkam vakcíny) je úplne rovnaká ako u nevakcinovaných.

  Čo to znamená?

  Vakcinovaní sa stávajú pri delte údajne superprenášačmi. Stávajú sa teda hrozbou pre všetkých, vakcínovaných aj nevakcínovaných.

  Aj keď nevakcínovaní s normálnou imunitou a logickým úsudkom sa asi veľmi nemajú čoho báť. Hlavne pokiaľ poznajú rozdiel medzi pojmami infekčnosť, virulentnosť a patogenita. Ak sa doteraz nebáli nádchy a chrípky, nemusia sa báť ani Pavelkových rečí o delte a iných písmenkách.

  OKLAMALI VÁS. Lebo ste sa nechali. Zase. Ako by povedal Američan: HERO to ZERO. Vaša „fajzer vitonka“ je fejk, vážení.

  Nechránite seba a ešte ohrozujete iných. Veríme, že toto ste nechceli. Možno ste chceli iba ísť na dovolenku alebo vás vydierali vaše deti, že ak sa nezavakcínujete, neuvidíte svojich vnukov.

 11. Ja ozaj neviem,že niektorí ľudia musia stále segregovat,a neustále deliť spoločnosť,to ten život je u Vás taký prázdny a jednoduchý a taký čierno bieli?Nechajte tých druhých na pokoji,nesnažte sa im vnucovať Vaše presvedčenie,ktoré môže byť vonkoncom nesprávne.Co Vás vlastne do toho, čo robia iní ľudia a neustále do nich vŕtať.Ze sa bojíte,? Hlavne sa bojíte svojej vlastnej hlavy,ktorá si myslí,že všetko,čo sa v nej udeje musí byť správne!

 12. Pravdu máš. Načo sa hádajú, keď sa aj tak nedohodnú? Kto chce sa zaočkuje, kto nechce, nezaočkuje. Bodka.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články