Nové trhovisko sa otvára 31. júla

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

PhDr. Silvia Adamčíková, vedúca organizačného oddelenia /27 JÚL 2021/
Vážení občania, oznamujeme vám, že v sobotu 31. júla 2021 sa otvára nové trhovisko na Mlynárskej ulici. Od 7,00 do 9,00 hod. bude pre každého návštevníka pripravená pozornosť – káva v stane mesta Sereď.

Srdečne vás pozývame.

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Nedali sa tie prestrešenia spraviť ešte vyššie? Aby mali ešte menší zmysel?

  2. A kadial vedie hromozvod v pripade burky? Ci v pripade burky je lepsie byt na dazdi?

  3. zase sa daco spravilo a zase sa najdu hlupaci co to idu osocovat. Karolko vidim ze si velmi inteligentny clovek podla tvojho komentara. Dufam ze nemas parapety na oknach, lebo ked prsi tak dazd na nich buchoce a pocuju to aj tvoji susedia. A ty predsa s tvojou inteligenciou nemozes pripustit, aby ten dazd buchotal o tvoje parapety a niekoho to rusilo. anonym 28. júla 2021, 21:17 hromozvod vedie tadial kadial viest aj ma. Treba sa ist poprechadzat a urcite si vsimnes ci je to uzemnene alebo nie. Ale ked sa tolko bojis tych burok mam pre teba navrh, daj si jeden hromozvod aj na hlavu, nech ta co najviac chrani, ved predsa clovek nikdy nevie kedy a kde ho zastihne burka. Trosku ironicky je tento moj komentar, berte to s nadhladom, ale to vase vecne frflanie na vsetko ma uz fakt serie.

  4. trochu neskoro ale no čo už.
    Tomčányi vo volebnej kampani sľuboval trhovisko myslím na rok 2019

  5. Seredan ty si veľký dilino. O akom osočovaní hovoríš? Táto poznámka zaznela od obyvateľov kde sa trhovisko nachádza. A najmä odkedy je parapet železnej konštrukcie? Tuším by si niekomu aj do analu vliezol len aby si mu pohonkal jeho ego. No a paródie na nase trhovisko sa začínajú šíriť po nete vo veľkom.

  6. na tom prekrytí chýbajú háčiky/oká na zachytenie clony/plachty nad stredovým chodníkom, nakoľko je to štandardný model prekrytia a stánkov, aký sa používa/montuje/predáva všade po Európe (napr. Rakúsko, Španielsko, Taliansko, Holandsko aj Británia).

    Osobne som veľmi zvedavý na cenu verejného obstarávania a položkový rozpočet, vrele dúfam že zmluva je zverejnená alebo dostupná aj s PD a nacenením (či sa išlo podľa UNIKA, alebo “naši ľudia”).

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články