Nie, tento policajt nie je tajný americký agent …

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Hoaxy a podvody – Polícia SR |MM|    Ohľadom nedávneho občianskeho zhromaždenia sa vyskytlo viacero dezinformácií. Jedna kategória sa týka aj nášho kolegu.

V prvom rade, na šiltovke nemal americkú vlajku. Je to emblém, ktorý sa na ňu podobá iba červeno-bielymi pásikmi, no ničím viac. V každom prípade, ak by ju aj mal, nebol by to žiadny problém, keďže policajti zaradení do antikonfliktného tímu musia mať z výstroje oblečenú iba reflexnú vestu s príslušným nápisom a zvyšok odevu môže byť civilný. Sú to práve členovia antikonfliktného tímu, ktorí sa mnohokrát efektívne starajú o pokojný priebeh podujatí.

V druhom rade, v súvislosti s našim kolegom sme na rôznych stránkach na Facebooku postrehli statusy, podľa ktorých ide o amerického agenta. K tomuto super odhaleniu dospeli autori na základe práve údajnej americkej vlajky – a teda odhalili „veľmi tajné“ označenie agenta… K tomuto asi niet čo dodať.

Zdroj prvého hoaxu: https://www.facebook.com/marcelina.golianova/posts/1679703238881976

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Každému normálnemu človeku je hneď jasné, že je to civilné oblečenie s reflexnou vestou a nie rovnošata. Ale to týmto vypatlaným dementom nikto nevysvetlí.

  2. Tak teda podla dezolatov americki agenti v utajeni u nas pracuju v capiciach s vlajkami podobajucimi sa na Americku.
    Nepytal sa niekto, preco sa im hovori dezolati? 😉

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články