Na Slovensku začala tretia epidemická vlna

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

MZ SR |MM|  Táto vlna bude poháňaná infekčnejším delta variantom koronavírusu, ktorý sa šíri výrazne rýchlejšie ako predchádzajúce mútácie.

Očkovanie však predstavuje účinnú ochranu aj pri tomto variante.

76% nových prípadov za posledné dva týždne bolo medzi nezaočkovanými osobami.

Vďaka očkovaniu sa z ochorenia Covid-19 stala preventabilná choroba.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Už je všetko sprivatizované a teraz sa sprivatuzujú aj občania 😂

 2. Cuduj sa kazdy svetu ze sa musi riedit ludstvo. Ved polovica sveta je nadbytocny odpad a tato zem to uz ledva zvlada a kazdy sa cudujete preco toto urobili. Len nech sa to preriedi lebo japonsko cína su na miliard ludi a ako india afrika a ostatna odnoz co sa tu len kotí a vyziera to planétu je tu nadbytocny druh. Kludne ma zozerte ale vacsina planety ako som vymenoval je len odpad ludstva a zatazuje to celu planetu. Uz je nas viac ako 7miliard co bude za 20rokov? Treba to riedit aby zem prezila.

 3. Sered 28. júla 2021, 19:42 – nemaj obavy, nikto Ta nezozerie. Keby sme boli v pravnom state, po precitani Tvojho prispevku by kompetentne organy:

  1. – obvinili by ta z TS
  2. – nasadili by Ti kazajku a setrne Ta transportovali do blazninca

  Ja by som sa priklonil k variantu c. 2 …

 4. Ďalšia štátna šikana začína ! Aby vás liberálov vo vládnej chunte šľ.k trafil !

 5. pre M.M., neboj sa nikto ťa nezožerie, možno. No v takej Indie je v niektorých regiónoch taká preľudnenosť a taká chudoba, že hrozí údajne až kanibalizmus. Toto nie je z HS ani Z a V.
  P.S. – Môže naša planéta uživiť stá miliardy obyvateľov? Určite nie.

 6. Ved otom pisem a on mi chce davat kazajku. Tu sa uz nemoze pozerat na ludske prava ale na to co tato planeta este zvladne. Ci afrika ci india ci ine krajiny tretieho sveta su preludnene nemaju co zrat umiera to od hladu a len sa to kotí a kotí. Co tu bude za 20-50 rokov? Bohuzial je to tak ale tato zem potrebuje preriedenie lebo koniec moze byt katastrofalny! Ale Majko zije v Seredi a v europe on nad tym ostatnym neuvazuje radsej za pravdivy komentar da kazajku lebo si mysli ze mi jebe.

 7. Zem sa sama pretransformuje a vírus..s názvom ľudia..časom odíde do zabudnutia,stačí väčšia slnečná erupcia a skokom sa môžme ocitnuť v stredoveku..

 8. Bill Gates chodí po svete, prezentuje svoje názory na redukciu svetovej populácie, okrem iného aj vakcínami a jemu za to ešte aj tlieskajú.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články