Bezdomovec, ktorého dnes fotoaparátom zachytil čitateľ našich novín je späť v meste !

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Bezdomovca bez nohy sme v minulosti veľmi často vídavali sedieť hlavne pred Lidlom alebo Kauflandom. Ľudia sa sťažovali na jeho aroganciu a robenie neporiadku okolo seba.

Dnes krátko popoludní nám do redakcie poslal fotografie, na ktorých spí na svojom obľúbenom mieste a to pri vchode do parku, presne v nedávno zrekonštruovanej historickej nehnuteľnosti.

Na základe zaslaných fotografií sme išli na miesto, no bezdomovca naša prítomnosť prebudila. Následne sa pochválil, že doteraz bol v Rakúsku vo Viedni, kde žije a na Slovensko sa musí každé tri mesiace vracať za účelom zariadenia nejakých vecí v poisťovniach.

Treba povedať objektívne, že tentokrát sa pri ňom nenachádzal viditeľne žiaden alkohol a na zemi okrem bežných odpadkov, ktoré sa po meste nachádzajú, boli len jeho osobné veci.

Napriek tomu podľa slov občana, ktorý nás na neho upozornil, spôsob a miesto kde leží nie sú vhodné. Okolo chodia mamičky s malými deťmi na ihrisko a aj samotný Zámocký park by mal slúžiť viac na prechádzky ako priestor kde budú chodiť bezdomovci spávať.

Čitateľovi SOL za zaslané fotografie ďakujeme.

 

 

 

Dopĺňame videorozhovor, ktorý sme natočili s bezdomovcom minulý rok:

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Áno klame ako psychopat v Bratislave bol a druhá vec …. hneď ako padli komunisti tak začal si pichať ,,Heroín ,, do žíl nič mu vtedy nechýbalo nakoniec predal byť čo mali a všetko predrogoval

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články