Policajti vyšetrujú úmrtie v žumpe. O život prišiel 33 ročný muž – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Tragická udalosť sa stala včera večer v obci Madunice, v okr. Hlohovec.

Policajti boli na miesto privolaní približne o 20.30 h.
Vo dvore rodinného domu sa snažili dvaja muži preveriť poruchu na kanalizácii. Po vstupe do prázdnej žumpy, cez ktorú už prechádzalo potrubie, došlo k jeho poškodeniu. Oboch mužov zalial obsah kanalizácie. Staršieho muža, vo 62 rokov, sa podarilo rodine a susedom vytiahnuť. 33 ročný muž na mieste nešťastnej udalosti, aj napriek poskytnutej 1. pomoci, podľahol.

Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Polícia naďalej preveruje okolnosti, za ktorých došlo k tragédii.

Foto: zdroj TV JOJ

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Dňa 25. júla 2021 krátko po 20-tej hodine bola ohlásená uviaznutá osoba vo vodomernej šachte, nachádzajúcu sa na záhrade rodinného domu v Maduniciach, okres Hlohovec. Do príchodu hasičov z Trnavy sa v šachte nachádzali dve osoby, pričom jednej z nich sa podarilo dostať von. Nadýchala sa však toxickým amoniakom a preto jej bola poskytnutá prvá predlekárska pomoc.

Druhá osoba, ktorá zostala uviaznutá vo vnútri, sa nachádzala 0,5 metra pod hladinou vody. Jeden zo zasahujúcich hasičov  pomocou ochranných pomôcok a lana vliezol dovnútra šachty a osobu vytiahol. Aj napriek okamžitej resuscitácií, ktorá bola poskytnutá, sa ju nepodarilo oživiť. Tretia osoba, ktorá bola účastná pri udalosti, utrpela hlboký šok. Napriek poskytnutej krízovej intervencií príslušníkmi, bola prevezená pre zdravotné komplikácie do nemocnice.

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -