Frajerka ho vyhodila z auta na pumpe a rozhodol sa ísť v protismere pešo po diaľnici

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti ho našli na diaľnici D1 v protismere ako si vykračuje z čerpacej stanice Zeleneč, smerom do Trnavy.

Jeho príbeh o tom, že sa pohádal s frajerkou a tá ho vyhodila na pumpe z auta síce policajtov zaujal a chlapi mali preňho pochopenie, no rozhodnutie muža pokračovať pešo po diaľnici nebolo najlepším riešením. Muž navyše nebol z blízkeho okolia. Policajti ho dostali bezpečne mimo diaľnice, vysvetlili mu, kde je vlaková stanica, ale za tento dopravný prešľap ho policajti v rámci dopravnej akcie vyprevadili aj s pokutou.

Nezodpovedných osôb bolo na cestách viac
V rámci 4 hodinovej dopravnej akcie zistili policajti na cestách Trnavského kraja celkom 81 priestupkov v doprave. Najviac prehreškov riešili policajti v okrese Galanta a s pokutou odišlo až 20 vodičov. 17 priestupkov zadokumentovali policajti v rámci policajného okresu Trnava. V ostatných okresoch sa počet priestupkov pohyboval okolo 10 prípadov.

Najviac pokút, takmer polovicu, uložili policajti za prekročenie maximálne stanovenej rýchlosti jazdy. 12 krát pristihli v aute nepripútané osoby. 16 vodičov jazdilo bez osvetlenia a bez potrebných dokladov. Policajti zistili, že v 4 prípadoch je vozidlo v zlom technickom stave a pokutu dostal aj vodič, ktorý jazdil bez povinnej prilby, čí používal počas jazdy telefón. Okrem toho sa našli takí, ktorí nedali prednosť v jazde iným účastníkom cestnej premávky. V troch prípadoch stačilo k náprave vodiča napomenutie.

AKO DNES JAZDÍTE VY?
Ruku na volant, že to dnes bude podľa predpisov.

Zdroj foto: ik, anc

- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -